Prekių katalogas

PLAUKŲ SPALVŲ TENDENCIJOS 2016-2017 M. ŽIEMOS SEZONĄ

PLAUKŲ SPALVŲ TENDENCIJOS 2016-2017 M. ŽIEMOS SEZONĄ

 Artėjant šventėms norisi puošti ne tik namus, bet pasigražinti ir patiems! Plaukų spalvos pakeitimas - vienas labiausiai pastebimų pokyčių. Nebūtina laukti pavasario. Galite keistis jau dabar! Taigi kokios spalvos, atspalviai ir plaukų dažymo technikos madingiausios šį žiemos sezoną?

 

Blondinė - nuo platininės iki pelenų spalvos, nuo auksinių tonų iki braškių atspalvio. Šią žiemą tebėra madingi visi šviesių plaukų atspalviai, tačiau labiausiai mėgiami rožiniai ir braškiniai tonai. Gera naujiena mėgstančioms šviesinti savo plaukus - plaukų visiškai persidažyti nereikės. Tereiks tik šiek tiek rožinio pigmento. Šią žiemą itin pasisekė žilstelėjusių plaukų savininkams - plaukų spalvą dizaineriai siūlo dar paryškinti, kad išgautumėte madingą šaltą plieno ar pelenų atspalvį.

Tamsiaplaukėms siūloma pabrėžti savo plaukų grožį dažant juos sodriomis tamsiomis spalvomis. Ypač madingi violetiniai, tamsiai žali, šokoladiniai ar varno juodumo atspalviai.

Vyšninė – drąsios brunetės gali išbandyti vyšnios, raudono vyno atspalvius, nuo raudonmedžio iki ryškios bordo.

 

Viena populiariausių technikų šį žiemos sezoną – dažymas Sombre ir Ombre technika. Ombre - kai tamsi plaukų spalva pereina į šviesius galiukus. Sombre - dažoma labai panašiai kaip Ombre, tačiau šitaip dažant plaukus jų spalva šviesėja labai švelniai ir beveik nepastebimai. Iš tiesų, jeigu Ombre yra ryškus kontrastas tarp plaukų šaknų ir jų galiukų, tai Sombre šis perėjimas nėra drastiškas ir keičiasi ne pati spalva o daugiau jos atspalvis. Gražiausiai atrodys taip nudažyti ilgi plaukai, tačiau tokia spalva tiks ir trumpiems plaukams.