Prekių katalogas

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA PAVASARĮ

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA PAVASARĮ

 Permainingi žiemos orai, dažnai dėvimos kepurės, sausas šildomų patalpų oras turėjo nepalankią įtaką mūsų plaukams. Neretai pastebime, kad plaukai pasidarė trapus ir sausi. Jei žiemą plaukai buvo apleisti, jų sveiką išvaizdą visada galima atstatyti pavasarį su šiek tiek priežiūros.


Po šaltos žiemos kiekvieno tipo plaukams reikalingas atgaivinimas. Plaukams reikia drėgmės, lygiai taip pat, kaip ir Jūsų odai. Tad būtina juos giliai drėkinti kondicionierių, plaukų kaukių ir įvairių kitų plaukų puoselėjimo priemonių pagalba. Jei plaukus plaunate kasdien, kondicionierių turėtumėte naudoti kas dvi dienas. Plaukų kaukę reiktų daryti bent kartą per savaitę, kad grąžinti plaukų blizgesį, kurio trūko žiemos metu.


Svarbu pabrėžti ir tai, kad plaukams kenkia dažnas džiovinimas ir geriausia leisti plaukams išdžiūti natūraliai. Tačiau jei labai skubate ir džiovinate džiovintuvu, geriau pasirinkti profesionalų su jonais ir infraraudonaisiais spinduliais. Prieš džiovinimą plaukus patepkite specialiomis priemonėmis, apsaugančiomis nuo karščio. Ypatingai, jeigu Jūsų plaukai ploni ir sausi. Saugodama plaukų galiukus nuo pažeidimų, patepkite juos kokoso arba varnalėšų aliejumi, po to šiek tiek silikoniniu serumu, kitaip dar vadinamu skystu šilku.


Net jeigu norite užsiauginti ilgus plaukus, nepamirškite pakirpti išsišakojusių plaukų galiukų. Aišku priklausomai nuo plaukų galiukams padarytos žalos skirsis ir plaukų ilgis, kurį reikėtų pakirpti. Be to, apsikirpus reikėtų naudoti specialias plaukų galiukų stiprinimui skirtas priemones, kurios toliau juos apsaugo nuo skilinėjimo ir išsišakojimo. Kartais plaukų galiukai pradeda skilinėti dėl trynimosi į pagalvę. Kad to išvengtumėte, susiriškite plaukus prieš eidamos miegoti.