Prekių katalogas

PLAUKŲ FORMAVIMO PRIEMONĖS

Lakas

Lakas yra viena stipriausių plaukų fiksavimo priemonių. Jis, dažniausiai, purškiamas ant suformuotos šukuosenos siekiant ją sutvirtinti. Reikia nepamiršti, jog po lako naudojimo būtina labai kruopščiai išplauti plaukus ir juos įtrinti maitinamaisiais aliejais. Taip pat nepamirškite, jog lakas purškiamas 30 cm atstumu nuo plaukų, švelniai judinant flakoną.

 

Putos

Tai šukavimo procese naudojamas produktas, kuris suteikia žvilgesio ir švelniai fiksuoja. Putų yra įvairių rūšių – suteikiančios purumo, apimties, sutvarkančios nepaklusnias garbanas ir pan. Jos gali būti tepamos tiek ant drėgnų plaukų, tiek ant sausų.

 

Lyginamieji kremai

Tai priemonė, kuri puikiai sutvirtina plauką ir yra skirta naudoti esant drėgnam orui – rudenį arba žiemą. Kremas tepamas ant visų plaukų ir padeda juos „suguldyti“ t.y. sutvarko pasišiaušusius galiukus.

 

Vaškas

Tai dar viena priemonė skirta išlyginti nepaklusnius plaukus, o tiksliau styrančius galiukus. Šios priemonės reikia labai nedaug. Jeigu padengėte visus plaukus storu sluoksniu, jie atrodys riebaluoti ir turėsite vėl juos skalauti.

 

Žele

Fiksuoja šukuoseną ir suteikia plaukams apimties. Šią priemonę renkantis reikia atkreipti dėmesį ne tik į jos intensyvumą, bet ir į tai, kokį efektą norite suteikti. Pavyzdžiui, šlapių plaukų įvaizdis, ekstravagantiška, gal net „pankiška“ šukuosena ir pan.