Prekių katalogas

PEDIKIŪRAS NAMUOSE: KOKIAS PRIEMONES RINKTIS?

PEDIKIŪRAS NAMUOSE: KOKIAS PRIEMONES RINKTIS?

 Kiekviena moteris nori turėti gražius nagus. Tai tarsi, vizitinė kortelė, kuri perduoda informaciją po pirmo rankos paspaudimo ar kavos puodelio priglaudimo prie lūpų. Dauguma moterų žino kaip yra daromas manikiūras namų sąlygomis, tačiau pedikiūras gali tapti tikru iššūkiu. Dažnai kyla klausimas – ar tinka tos pačios priemonės, kurias naudojame ir manikiūrui, o gal reikia kažko kito?
Pabandykime trumpai aptarti pagrindines priemones bei įrankius, kuriuos patariama turėti namuose, norit tinkamai prižiūrėti savo kojas.

 

Vonelė pedikiūrui
Jeigu neturite galimybės įsigyti specialią vonelę, tuomet naudokite molinį dubenį. Vandenį pilkite šiltą, bet ne karštą. Nepamirškite įsigyti specialaus parafino, kuris praturtintas įvairiais vitaminais ir suminkština odą.

 

Pėdų odos šveitiklis
Ši priemonė skirta suminkštinti kulnus ir švelniai pašalinti suragėjusį sluoksnį. Tai labai svarbus pedikiūro elementas, nes gražūs kojų nagai nublanks, jei moters kulnai bus sutrūkinėję ir atsišerpetoję.

 

Žirklutės nagams
Jos šiek tiek didesnės nei tos, kurias naudojate manikiūrui. Patartina rinktis kokybiškas žirklutes, kurios yra aštrios ir nelaužys nago, kai jį kerpate.

 

Žnyplutės nagams
Moterys galvoja, jog žnyplutes linkę rinktis vyrai, nes jų nagai būna storesni ir ne tokie išpuoselėti. Tačiau tai klaidingas požiūris. Žnyplutės nagams sukurtos taip, kad kerpant kojų nagų kampučius nepažeistute odos. Jei naudosite, tik žirklutes, galite susižaloti odeles aplink nagus.

 

Žirklutės odelėms arba žnyplutės odelėms
Šių priemonių nebūtina pirkti specialiai pedikiūrui, galite naudoti ir manikiūrui skirtas žirklutes arba žnyplutes. Jos turi vieną bendrą bruožą – ypač plonus, smailius galus, kurie leidžia nukirpti visas nereikalingas odeles.

 

Atstūmėjai
Pedikiūrui skirti atstūmėjai truputį platesni nei tie, kuriuos naudojate rankų nagams, todėl siūloma įsigyti specialius. Taip procedūra truks trumpiau ir bus malonesnė.

 

Nagų dildės
Jei dažnai pati moteris darosi manikiūrą ir pedikiūrą namuose patariama įsigyti nagų šlifavimui skirtas priemones. Tai nedideli prietaisai, kurie pagal pobūdį gali būti skirstomi į nagų šlifavimo ir nagų poliravimo. Jie turi keičiamus antgalius, todėl bus lengva „nublizginti“, net sunkiai prieinamus kraštelius. Jei prietaiso neturite, galite naudoti paprastas manikiūrui skirtas dildes.