Valiuta:

Prekių katalogas

Paviršių, įrankių, įrangos ir inventoriaus dezinfekantas Bacticid, 5000ml

 • Paviršių, įrankių, įrangos ir inventoriaus dezinfekantas Bacticid, 5000ml

  Kodas: BACTICID5000
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Dezinfekantas, neskirtas tiesioginiam žmonių naudojimui, ir maisto srities dezinfekantas (2, 4 produktų tipas). Tik profesionaliesiems vartotojams. Nedideliems paviršiams įrankiams, įrangai ir inventoriui dezinfekuoti sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės įmonėse. Negali tiesiogiai liestis su maistu. BACTICID pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina Gram teigiamas ir Gram neigiamas bakterijas (įskaitant TBC sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus su apvalkalais (tarp jų HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex), tiek be apvalkalų (tarp jų Adeno,Rota). Prieš naudodami perskaitykite naudojimo instrukciją ir saugos duomenų lapą.

  Naudojimas
  Produktas naudojamas alkoholio poveikiui atsparių įvairių mažų paviršių, durų rankenų, įrankių, įrangos ir kt. greitai dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose (ligoninėse, procedūriniuose kabinetuose, odontologijos klinikose ir kt.) bei maisto ruošimo ir gamybos vietose.
  Biocidinis produktas BACTICID paruoštas naudojimui.

  Nuvalytą, švarų paviršių iš 30 cm atstumo apipurkšti 40-50 ml/m² arba šluostyti švaria BACTICID sudrėkinta servetėle. Įsitikinti, kad visas paviršius tolygiai sudrėkęs. Palikti 1-3 min. ir leisti paviršiams natūraliai išdžiūti.

  Grožio salonuose naudojamus įrankius 5 min. pamerkti į dezinfekantą, po to ištraukti ir išdžiovinti arba nusausinti vienkartine servetėle.

  Įrenginius ar jų dalis apipurkšti iš 30 cm arba nušluostyti dezinfekantu sudrėkinta servetėle, po to

  išdžiovinti arba po 3 min. nusausinti vienkartine servetėle.  Po ekspozicijos paviršių nuplauti nereikia.

  Atsargumo priemonės
  Laikyti pašaliniams asmenims neprieinamoje vietoje.
  Nenaudoti alkoholiams ir drėgmei neatspariems paviršiams dezinfekuoti.
  Abejojant, kad BACTICID gali gadinti dezinfekuojamą objektą, visada išbandyti ant nedidelio ploto.

  Dėmesio!
  Profesionalieji vartotojai privalo taikyti etiketėje ir saugos duomenų lape nurodytas darbų saugos ir sveikatos bei atliekų tvarkymo priemones.

   1. INFROMACIJA APIE BACTICID

  2. AUTORIZACIJOS LAPAS

  3. SAUGOS DUOMENŲ LAPAS

  PARSISIŲSTI ČIA:

  DOKUMENTAI