Prekių katalogas

PARUOŠKITE PĖDAS VASARAI

PARUOŠKITE PĖDAS VASARAI

 Po žiemos sezono mūsų pėdos būna sukietėjusios ir nuvargusios nuo sunkių žieminių batų. Artėjant vasarai norisi, kad mūsų pėdos atrodytų nepriekaiškingai. Siūlome išbandyti kelis greitus būdus pėdų priežiūrai.


Parafino vonelės. Greitai atgaivinti pėdas galima atliekant parafino vonelių procedūrą. Parafino kaukė padės suaktyvinti kraujotaką bei sustiprinti kojų nagus. Reguliariai atliekant procedūras Jūsų pėdos taps minkštesnės ir kulnų oda nebus suragėjusi.


Pėdų kremai. Geriausiai minkština specialūs pėdų kremai, kurių pagrindinė savybė – drėkinimas. Mirkymo metu oda išsausėja, tad pėdų odą po plovimo visada reikia patepti kremu. Pėdas tepti maitinamaisiais kremais patartina nuo 25 m. Tokių metų sulaukus pėdų oda tampa jautresnė ir pradeda skilinėti. Tepti reikia masažuojamais judesiais, taip ne tik atpalaiduosite pėdas, bet ir kremas greičiau įsigers į odą.


Kojų nagų priežiūra. Tinkamai prižiūrint pėdas būtina atkreipti dėmesi ir į kojų nagus. Dažnai mes kojų nagų priežiūrai skiriame nedaug laiko, nes nagai auga lėtai. Tačiau svarbu, kad kojų nagų ilgis nebūtų per trumpas, nes nago kampučiai gali įaugti kraštus. To pasėkmė – pūliuojantys nagų kampučiai. Žinoma, per daug ilgi kojų nagai atrodo neestetiškai, todėl nagų ilgis turi būti su lyg piršto pabaiga.


Tinkomos kojinės. Geriausios kojinės yra gaminamos iš šimtaprocentinės medvilnės arba iš plonos vilnos. Renkanti natūralios sudėties kojines Jūs užtikrinsite tinkamą kojų temperatūrą ir pėdos neprakaituos.


Artėja vasara, tad būtinai skirkite laiko savo pėdų puoselėjimui!