Prekių katalogas

PAGRINDINĖS ĮVAIZDŽIO KLAIDOS

PAGRINDINĖS ĮVAIZDŽIO KLAIDOS

 Makiažo pagrindas
Ne visos gimėme su bronzine oda, todėl nesistenkime pakeisti natūralios prigimties. Dažnai moterys pasirenka per tamsų veido makiažo pagrindą ir apsivelka vakarinę suknutę. Tuomet kontrastas tiesiog rėžia akis – veidas rudas, o nugara, rankos bei iškirptė – šviesūs. Todėl labai svarbu „suvienodinti spalvą“. Tai galite padaryti dviem būdais, arba pasirinkdamos šviesesnę veido maskavimo priemonę arba prieš vakarą naudodamos savaiminio įdegio priemones.

 

Ryškūs elementai
Ryškios lūpos, ryškūs batai, ryški rankinė, ryškūs nagai, ryškūs papuošalai.... viskas taip ryšku ir neskoninga. Nepamirškite, jog visas drabužių ir makiažo tandemas turi atrodyti nepriekaištingai. Taigi pasirinkite kelis svarbiausius akcentus, pavyzdžiui: lūpos ir bateliai, nagai ir diržas ar pan. Tegul detalės prikausto dėmesį, o ne sukuria chaosą.

 

Į darbą – ne ant podiumo
Visą dieną praleisdamos darbe ar paskaitose, neturi daug laiko „taisyti“ makiažo, todėl rinkitės lengvus atspalvius ir svarbiausia jokių griežtų linijų, tai ypač galioja lūpoms bei akims. Taip pat nedėkite bronzos atspalvio ant skuostų, tai labiau vakarinis akcentas, o ne kasdienis.

 

Tinkama avalynė
Metų laikas – diktuoja madas, taigi rinkitės tinkamą avalynę. Tačiau nepamirškite, jog darbe dauguma turi galimybę persiauti – išnaudokite tai. Pasirinkite kelias poras batelių, kurie tinka „visiems gyvenimo atvejams“ ir derinkite juos prie drabužių. Ir patogu, ir elegantiška.