Prekių katalogas

ODAI TRŪKSTA DRĖGMĖS – 5 ŽENKLAI

  Švelnumas.
Mūsų oda iš prigimties yra švelni. Tačiau norint ją tokią išlaikyti būtina tinkama drėgmės ir vitaminų pusiausvyra, kitu atveju pastebėsite pakitusią spalvą, oda taps šiurkštesnė, vietomis gali pleiskanoti. Tai aiškūs ženklai, kad trūksta drėgmės. Jeigu kūno oda vis dar švelni patikrinkite savo riešus ir alkūnes, tai pirmos kūno vietos, kurios mus įspėja apie drėgmės trūkumą.


Elastingumas.
Bėgant metams mažėja odos elastingumas ir su kiekviena amžiaus kartele turime papildomai drėkinti odą. Jeigu 20 metų moteris gali 3-4 kartus per savaitę tepti odą maitinamuoju pieneliu ir ji bus elastinga, tai 40 metų moteris turi naudoti priemones kasdien, po kiekvienos vandens procedūros. Specialistai pataria rinktis tik kokybiškas priemones, o geriausia taukmedžio sviestą, kuriame gausu vitaminų A, E ir F.

 

Padidėjęs jautrumas.
Vienas iš požymių, kuris reiškia, kad odai trūksta drėgmės – padidėjęs jautrumas. Tai pastebėsite labai greitai – išėjus į lauką oda tuoj pat paraus ir pradės perštėti, rankos (jei nedėvite pirštinių) pasidarys sausos. Panašiai oda reaguos ir į saulės šviesą – pajusite tempimą, bus nemalonu prisiliesti prie veido ar kūno.


Nenatūralus paraudimas.
Oda, kuri nenatūraliai reaguoja į temparatūros pokyčius Jums siunčia aiškius signalus. Tai pastabėsite labai greitai. Net nereikia išeiti į lauką ir vėl sugrįžti į patalpą, užtenka iš vonios pereiti per koridorių, iš automobilio išlipti ir nueiti iki parduotuvės. Jei pajusite, kad oda stipriai kaista ir paraudo – susirūpinkite.


Šerpetojimas.
Oda natūraliai pašalina negyvas ląsteles, tačiau šis procesas nematomas. Paprastai jis vyksta maudantis vonioje, kaitinantis pirtyje ar atliekant pilingą. Tačiau jei oda prarado drėgmės pusiausvyrą, šerpetojimas bus kasdienis ir juntamas įvairiose kūno vietose, aiškiai matysite odos atplaišėles ir jausite tempimą.