Prekių katalogas

NUOSPAUDOS – KAIP JŲ ATSIKRATYTI?

NUOSPAUDOS – KAIP JŲ ATSIKRATYTI?

Tęsdami temą apie gražias pėdas, norime pasidalinti patarimais kaip atsikratyti nuospaudų. Jos ne tik negražiai atrodo, bet kartais yra skausmingos. Nuospaudos — tai suragėjęs odos sluoksnis, kurio dalis įauga į vidų. Jeigu jis spaudžia daug nervinių galūnėlių, žmogui dažniausiai smarkiai skauda.

 

Esant nedidelėms paviršinėms nuospaudoms, rekomenduojamos kojų vonelės, po kurių nuospaudas pašalinkite pemza ir patepkite riebiu kremu.

Jeigu nuospauda įsisenėjusi, bandykite pašalinti specialiais pleistrais. Pamirkykite kojas vonelėje, kad oda suminkštėtų, geriausia tai daryti vakare ir nakčiai užklijuokite pleistrą. Nenusiminkite, jeigu nepavyks iš pirmo karto, gali prireikti kelių tokių procedūrų.

Galite išbandyti ir liaudies mediciną. Populiariausias būdas – nuospaudų naikinimas svogūnu. Uždėkite ant nuospaudos svogūno griežinėlį ir aptvarstykite. Laikykite kol nuospauda suminkštės. Paskui paruoškite karšto vandens vonelę. Nepavykus nuospaudos išimti, procedūrą pakartokite.

Tačiau visų geriausia yra stengtis išvengti nuospaudų. Rinkitės tinkamą avalynę, atitinkančią kojos formą ir dydį ir galėsite džiaugtis gražiomis pėdomis nuolatos.