Prekių katalogas

NAGŲ LAKO TENDENCIJOS IR PATARIMAI

NAGŲ LAKO TENDENCIJOS IR PATARIMAI

 Tvarkingi nagai - būtinas stilingos moters atributas. Net jei ir nemėgstate ryškių spalvų, bespalviu ar švelniai pasteliniu laku nulakuoti nagai visada atrodys tvarkingai ir derės prie įvairaus stiliaus apdarų.


 

Jei ryškios nagų lako spalvos jūsų neatbaido - tai puikus įrankis savo stilių paversti išskirtiniu. Šiemet mados specialistai norinčioms išsiskirti pataria nagus lakuoti baltai. Tiks įvairūs baltos atspalviai - nuo visiškai baltos iki pieno ar dramblio kaulo baltumo. Nemėgstančioms baltos spalvos patariama rinktis šviesius pastelinius atspalvius, pavyzdžiui, švelniai rožinį.

 

Prie vakarinių drabužių šį pavasarį ar vasarą siūloma rinktis blizgantį ar metalo imitacijos nagų laką. Jį galima derinti ir su įprastu nagų laku, pavyzdžiui, su šį sezoną vis dar madingomis tamsiai mėlyna ar juoda spalvomis.

 

Kaip taisyklingai nusilakuoti nagus, kad spalva išliktų ilgai ir atrodytų nepriekaištingai?

 

* Lakuokite jau suformuotus nagus. Tai patariama daryti ir karto po dušo ar karštos vonios. Tada nago plokštelė yra labiau sudrėkinta ir imlesnė nagų lakui. Prieš lakuodamos nagus dar kartą švariai su muilu nuplaukite kiekvieną nagą, gerai nusausinkite, jei reikia pašalinkite seno nagų lako likučius.

 

* Pirmiausia užtepkite ploną nagų lako pagrindo sluoksnį. Jis ne tik padės nagų lakui geriau sukibti su nago plokštele, bet ir apsaugos nagus nuo šalutinių poveikių, kurie ypač pasireiškia nagus lakuojant tamsiomis, itin ryškiomis spalvomis. Nagų lako pagrindą pradėkite tepti nuo nago vidurio tiesia linija, vėliau paskirstykite į abi nago puses. Stenkitės pagrindą paskirstyti keliais brūkštelėjimais, kad šis tolygiai išdžiūtų.

 

* Nagų lako pagrindui visiškai išdžiuvus, tepkite pasirinktos spalvos laką. Nagus lakuokite taip pat, kaip tepėte pagrindą - pradėkite nuo centro, vėliau produktą paskirstykite į šonus. Pirmajam sluoksniui visiškai išdžiuvus, lygiai taip pat tepkite ir antrąjį sluoksnį (išskyrus tuos atvejus, kai vizualiai matote, jog pakanka ir vieno lakavimo).

 

* Nagų laką užtvirtinkite specialiu viršutiniu sluoksniu arba tuo pačiu nagų lako pagrindu. Neužsiimkite pašaliniais darbais - leiskite nagų lakui gerai išdžiūti. Jei norite nulakuotus nagus išdžiovinti greičiau - pamerkite pirštų galiukus į dubenį su šaltu vandeniu. Tai padės sutvirtinti laką ir sutrumpinti džiuvimo laiką.