Prekių katalogas

MAŽOS KLAIDOS, KURIAS DAROME DĖL NEŽINOJIMO (I DALIS)

MAŽOS KLAIDOS, KURIAS DAROME DĖL NEŽINOJIMO (I DALIS)

 Klaida: susivėlusius plaukus šukuoti nuo šaknų link galiukų.
Kaip elgtis teisingai: tokiu būdu Jūs išpešate labai daug plaukų. Galiukai turi polinkį veltis, todėl pirmiausia reikia šukuoti juos, o tada judėti link šaknų. Taip, ne tik iššukuosite plaukus, bet ir neišrausite jų.

 

Klaida: nagų dildinimas pirmyn-atgal.
Kaip elgtis teisingai: jeigu darotės manikiūrą arba pedikiūrą dildinkite tolygiai viena kryptimi. Dildinimas pirmyn-atgal sukelia nagų šerpetojimą ir skilinėjimą.

 

Klaida: veido kremo tepimas ant blakstienų ir vokų.
Kaip elgtis teisingai: tai vienas blogiausių įpročių, kurį turi dažna moteris. Veido kremas neskirtas vokams ir blakstienoms, nes ten oda ypač plona ir jautri. Veido kremą tepkite tolygiai ant kaktos, skruostų, smakro ir kaklo, tačiau vokams naudokite specialią priemonę.

 

Klaida: lakuojant nagus tepti pirmą sluoksnį storai, o antrą plonai.
Kaip elgtis teisingai: jeigu norite tobulo manikiūro, abu nagų lako sluoksnius tepkite vienodai. Tuomet jie gražiai padengia paviršių ir ilgiau išsilaiko. Jeigu pirmas sluoksnis storas, dažnai jam nenudžiūvus tepamas kitas, plonesnis ir tuomet nago paviršius susiraukšlėja.


Klaida: kreminės pudros uždėjimas vienoje vietoje ir skirstymas į šonus.
Kaip elgtis teisingai: visada padėkite 4-6 kreminės pudros taškelius ant veido ir tada ją tolygiai paskirstykite. Geriausia pažymėti kaktą, skruostus, nosį ir smakrą. Nuo smakro likučius paskirstyti ir ant kaklo.