Prekių katalogas

Manikiūro aparatas (freza) J202 65W, baltos sp.

 • Manikiūro aparatas (freza) J202 65W, baltos sp.

  Kodas: 147799
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Funkcionalus manikiūro aparatas Power J202 – tai įrenginys, kuris puikiai tiks manikiūrui ir pedikiūrui. Tai leidžia efektyviai paruošti nagus tolesniam apdorojimui ir daug lengviau pašalinti ankstesnių priemonių likučius. Dėl geros galvutės balanso, gerai apgalvotos funkcijos ir daugybės galimų variantų, manikiūro aparatas puikiai tinka profesionaliam naudojimui.

  Funkcionalus, tikslus antgalis puikiai telpa rankoje, garantuojanti didelį darbo komfortą. Antgalyje galite lengvai naudojama „Twist-Lock“ sistema, leidžiančia greitai ir be problemų pakeisti frezos antgaliukus. Dėl to darbas su įrenginiu yra itin paprastas ir intuityvus, o tai įvertins ir reiklesni manikiūro meistrai. Elementas yra tinkamai subalansuotas ir ergonomiškai profiliuotas, todėl dirbant su frezavimo stakle per daug nenuvarginama ranka.

  Šalia jungiklio esantis raudonas diodas rodo įrenginio veikimo būseną. Frezavimo rankenos sukimosi greitį galima lengvai ir sklandžiai reguliuoti specialia rankenėle nuo 0 iki 35 000 aps./min.

  Prietaiso priekyje esantis jungiklis efektyviai keičia sukimosi kryptį, o gale esantis jungiklis leidžia keisti valdymą – tarp rankos ir kojos. Komplekte yra kojinis pedalas, kurio funkcija yra įjungti aparatą iš anksto nustatytais apsisukimais. Tai užtikrina laisvą, patogų darbą. Eksploatacijos metu rankeną galima saugiai padėti ant tam skirto silikoninio stovo arba pakabinti dėl patogios plastikinės rankenos, kuri gali būti tvirtinama abiejose įrenginio pusėse.

  Dėžutėje papildomai suteikiamas deimantinių antgalių komplektas. Tai leidžia efektyviai atlikti įvairias procedūras – tiek odelių paruošimą, nago plokštelės paruošimą, tiek darbą su gelio ar akrilo mase.

  Dėl klasikinių spalvų ir minimalistinės apdailos šis modelis puikiai tinka beveik bet kokio salono interjero stiliui. Santykinai lengva konstrukcija leidžia prietaisą lengvai nešioti ir transportuoti transportuoti. Prietaisas pagamintas iš patvaraus juodų atspalvių plastiko, todėl jį lengva valyti.


  Komplekte: manikūro prietaisas, galvutė-rankena, maitinimo blokas, kojelė, plastikinis laikiklis galvutei-rankenai pakabinti, silikoninis stovas galvutei, antgalių rinkinys.

  Informacija:

  Korpuso spalva: balti atspalviai
  Sukimosi greitis: 35 000 RPM
  Galvutė su Twist-Lock mechanizmu
  Maitinimas: laidinis
  Galia: 65W
  Įtampa: 100-240V

  ATSISIŲSTI INSTRUKCIJĄ

    

 •