Prekių katalogas

MAKIAŽAS PAGAL AKIŲ SPALVĄ

 •  Kosmetikos produktų lentynos dažnai žiba įvairiausiomis vaivorykštės spalvomis. Ypač didelis pasirinkimas vyrauja akių šešėlių srityje. Deja, lentynoje gražiai atrodžiusi spalva visiškai pasikeičia ją išbandžius, o šešėliai šitaip tinkantys tavo draugei ant tavųjų vokų atrodo visiškai kitaip. Sena kaip pasaulis taisyklė - skirtingų spalvų akims tinka skirtingų spalvų šešėliai. Tereikia žinoti būtent tau tinkančią spalvų paletę ir išsirinkti nebus taip sunku.

   

   

  * Rudų akių savininkėms pasisekė bene labiausiai. Prie šios spalvos tinka beveik visos vaivorykštės spalvos. Tiesa, jei norite, jog rudos akys kuo labiau išryškėtų, rinkitės žalsvus, melsvus ar rožinius atspalvius. Aukso spalvos šešėliai padės išryškinti rudų akių spindesį. Rudaakės neturėtų bijoti ir blizgančių ar metalinių atspalvių.

   

  * Mėlynos akys, mėgsta žemiškus tonus. Tiks rudi, prislopinti violetiniai šešėliai, nebijokite ir pilkos atspalvių. Norinčioms šiek tiek gaivumo tiks švelniai rožiniai ar persikų spalvos šešėliai. Viena svarbi taisyklė - mėlynakėms reikėtų vengti būtent mėlyno atspalvio produktų.

   

  * Pilkų akių savininkėms, skirtingai nei mėlynakėms, nereikia labai bijoti mėlynų atspalvių. Pastarieji, kaip ir įvairūs pilkos atspalviai puikiai derės su švelnių tonų pilkomis akimis. Taip pat gerai atrodys ir itin tamsių atspalvių bei blizgūs šešėliai. Norint išryškinti akių pilkumą, kaip ir mėlynakėms, patariama rinktis rudas, žemiškas spalvas.

   

  * Žaliaakėms patariama rinktis įvairius violetinius ar purpurinius atspalvius. Akių spalva taip pat išryškės žemiškų, rusvų tonų aplinkoje. Pastarąsias spalvas galima derinti su auksiniais ar net oranžiniais potėpiais. Žalių akių savininkėms reikėtų vengti baltų, rožinių bei sidabrinių atspalvių produktų.