Prekių katalogas

LŪPOS KAIP VYŠNIOS...

LŪPOS KAIP VYŠNIOS...

 Kasdien rūpinamės savo veido ir kūno oda ją lepindamos įvairiais drėkikliais ir kremais, tačiau neretai savo lūpas, kurioms dažnai tenka ištverti įvairius išbandymus, užmirštame.

 

Oro sąlygos ir tarša, į burną keliaujantis maistas ir gėrimai bei kitas aplinkos poveikis erzina lūpų odą kas dieną, todėl ir prižiūrėti jas reikėtų itin atidžiai.

 

Bene labiausiai lūpoms kenkia įvairūs žmonių įpročiai. Pavyzdžiui, lūpų laižymas, kvėpavimas praverta burna, lūpų čiupinėjimas rankomis ar kitais pašaliniais daiktais.

 

Visų pirma reikėtų atsikratyti minėtų lūpoms žalingų įpročių. Taip pat reikėtų stengtis subalansuoti savo mitybą. Lūpoms svarbu, kad valgytumėt daug vaisių ir daržovių, turtingų vitaminais, bei gertumėte daug vandens, kuris organizmą drėkina iš vidaus.

 

Kartą per savaitę patariama lūpas nušveisti švelniu, specialiai joms skirtu šveitikliu. Tiesa, nereikėtų persistengti, mat lūpų oda itin plona ir jautri. Lūpų šveitimas padės atsikratyti atspurusių negyvos odos dalelių, išlygins paviršių.

 

Po odos šveitimo patariama lūpas pamaitinti geros kokybės balzamu. Reikėtų ieškoti bičių vaško, parafino ar vazelino pagrindu pagaminto lūpų balzamo. Jei lūpos labai pažeistos ir suskeldėjusios, gali pagelbėti alijošius ar jo gaminiai.

 

Užtepus lūpų balzamo lūpas keletui sekundžių suspauskite ir palaikykite. Tai padės balzamui lengviau įsigerti į lūpų odą ir pamaitinti gilesnius jos sluoksnius.

 

Po šių procedūrų jūsų lūpos turėtų būti paruoštos dažymui. Lūpdažio atspalvį geriausia pasirinkti eksperimentuojant, tačiau tradicinė taisyklė, jog brunetėms ir raudonplaukėms tinka šiltesnės ir gilesnės spalvos, o šviesiaplaukėms - šaltesni ir šviesesni atspalviai, galioja beveik visada.

 

Jei norite, kad lūpų dažai laikytųsi ilgiau, nepamirškite lūpų pieštuko. Pačius lūpdažius galite tempti tiesiai iš tūbelės arba į pagalbą pasikviesti specialų teptuką. Tai pasirinkimo reikalas.

 

Po pirmojo dažų sluoksnio nusausinkite lūpas. Moterys tai dažnai daro su paprasčiausia servetėle, tačiau naudojant popierinę servetėlę ant lūpų gali likti jos likučių. Lūpas nusausinti galima į rankos dalį ir vėliau ją nusiplauti.

 

Po nusausinimo užtepkite antrąjį lūpdažio sluoksnį. Norėdamos papildomo blizgesio, galite ties lūpų viduriu patepti šiek tiek lūpų blizgio ir jį lengvai paskirstyti į šonus.