Prekių katalogas

Lafomed autoklavas LFSS03AA LCD 3 L B klasės medicininis, juodas

 • Lafomed autoklavas LFSS03AA LCD 3 L B klasės medicininis, juodas

  Kodas: 146711
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Lafomed autoklavas LFSS03AA LCD 3 L B klasės medicininis juodas

  Lafomed yra aukštos klasės autoklavų prekės ženklas, pelnęs pripažinimą daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Autoklavai atitinka visus medicinos standartus ir direktyvas. Šie įrenginiai pasižymi mažu gedimų dažniu. Jų mikroprocesoriuose naudojami naujausios kartos elektroniniai moduliai. Lafomed autoklavai pasižymi dideliu efektyvumu ir ilgaamžiškumu, o jų valdymas paprastas ir intuityvus.


  Aukščiausios klasės autoklavas

  Lafomed LFSS03AA 3 L autoklavas puikiai tinka kirpykloms ir grožio salonams, tatuiruočių studijoms ar estetinės medicinos salonams. Ypač rekomenduojama ligoninių palatoms, odontologijai ir oftalmologijai bei įstaigoms, vykdančioms mokslinių tyrimų projektus. Dėl mažų matmenų jis ras vietą mažesnėse erdvėse. Prietaisas skirtas tiek medicininiams, tiek nemedicininiams instrumentams sterilizuoti. Sterilizacija aukščiausios medicininės klasės B autoklavu užtikrina visišką efektyvumą ir saugumą.

  Funkcijos, kurios palengvina darbą

  Autoklave yra LCD ekranas ir SD atminties kortelės lizdas, kuriame galite išsaugoti ciklo rezultatus. Turi 7 visiškai automatines programas: 4 sterilizavimo programas, 2 testavimo programas ir džiovinimo programą. Meniu yra intuityvus. Taip pat pravers išankstinio pašildymo ir šilumos palaikymo funkcija. Lafomed Touch 3L autoklavas išsiskiria greito sterilizavimo programomis. Trumpiausias instrumentų sterilizavimo ciklas trunka tik 6 minutes, įskaitant džiovinimą, o apvyniotų instrumentų – tik 8 minutes.

   

  Solidūs, gerai apgalvoti sprendimai

  Įrenginyje yra įmontuotas rezervuaras švariam (distiliuotam) vandeniui, kuris naudojamas sterilizavimui, su galimybe nuleisti nešvarų vandenį įrenginio gale. Savidiagnostikos sistema efektyviai apsaugo nuo pažeidimų ir leidžia išlaikyti įrenginio ilgaamžiškumą. Autoklavas atitinka visus Sanitarinės inspekcijos keliamus reikalavimus, todėl įsigijus šį modelį nereikia apie tai pranešti Techninės apžiūros tarnybai.

   

  Automatinės sterilizacijos programos:

  Sterilizacijos programos Įkrovimo tipas Bendras ciklo laikas*

  • 134° Greitas Įvyniotas ir išpakuotas; kietas, tekstilinis, įleidžiamas 8 min
  • 134° Universalus Įvyniotas ir neišpakuotas; kietas, tekstilinis, įleidžiamas 10 min
  • 121° Universalus Įvyniotas ir neišpakuotas; kietas, tekstilinis, įleidžiamas 28 min
  • 134° Kietas Išpakuotas; lite (naudoti iš karto po sterilizacijos) 6 min

  *Nurodo laiką po prietaiso įšilimo. 

 •