Prekių katalogas

KUO GERIAUSIA TEPTI MAKIAŽO PAGRINDĄ?

KUO GERIAUSIA TEPTI MAKIAŽO PAGRINDĄ?

 Makiažo pagrindas gali būti tepamas kempinėle, specialiu šepetėliu ar pirštais. Pirštais dažniausiai yra tepama sau, o profesionalūs visažistai naudoja šepetėlius ar kempinėles, nes vienu metu dažo daug žmonių ir juos tiesiog lengviau plauti ir dezinfekuoti. Visi būdai yra geri ir tik jūs pačios galit išsirinkti, kas yra geriausia būtent Jums.

 

Pirštų didžiausias privalumas, kad jų šiluma leidžia makiažo pagrindui geriau pasiskirstyti ant odos. Trūkumas – neįgudusios kartais paskirsto pagrindą netolygiai, ypač jei produktas yra tirštos konsistencijos, o oda sausa arba problematiška.


Kempinėlės didžiausias privalumas, kad jos paviršius yra didesnis nei pirštų. Todėl makiažo pagrindą užtepsite lygiau, greičiau ir geriau paskirstysite. Kempinėlė sugers makiažo pagrindo perteklių ir užteptas sluoksnis nebus pernelyg storas. Trūkumas – po kiekvieno naudojimo reikia labai kruopščiai išplauti ir gan dažnai keisti.


Šepetėlių didžiausias privalumas, kad dengiant makiažo pagrindą beveik nereikia jokių įgūdžių. Veidą padengsite lygiai, greitai ir lengvai. Jis atrodys spindintis ir natūralus. Šepetėliais lengva padengti sunkiau pasiekiamas vietas ir tai yra higieniškiausia makiažo pagrindo dengimo priemonė. Trūkumas - brangiausia priemonė, kurią nelabai patogu transportuoti ir kurią, ko gero, sunkiausia išsirinkti.