Prekių katalogas

KOKIOS PAGRINDINĖS PLAUKŲ DAŽYMO KLAIDOS?

 Daugelis moterų, ar merginų dažnai keičia plaukų spalvą. Vienos tai daro dėl to, kad paslėptų žilus plaukus, o kitos tokiu būdų pabrėžia savo stilių. Plaukų dažų pasirinkimas yra platus, tad dažnai bandome dažyti plaukus pačios, tad dalinamės pagrindinėmis plaukų dažymo klaidomis.

 

Spalvos pasirinkimas. Plaukų dažų spalvą reikia rinktis pagal naturalių plaukų spalvą ir pagal odos spalvą, todėl svarbu, kad pasirinktumėte tinkamą atspalvį. Tikrąją dažų spalvą pamatysite ne ant pakuotės, o ant dažniausiai šalia pateiktų plaukų sruogelių mėginių.


Naujų dažų išbandymas. Jeigu sugalvojote pakeisti plaukų spalvą reikėtų išbandyti dažus ant vienos sruogos, nes padengus dažais visus plaukus gali netikti spalva, arba įvykti alerginė reakcija. Svarbu atkreipti dėmesį, kad spalva geriausiai atsispindės tik tada kaip sruoga išdžiovinsite.


Plaukų dažų laikymas. Dažnai plaukus padengus plaukų dažais galvojame, kad jeigu ilgiau palaikysime spalva bus ryškesnė. Dažus laikykite tokį laiką koks nurodytas ant pakuotės. Taip išgausite geriausią rezultatą.


Norinčioms daugiau sužinoti apie plaukų dažymo ypatumus kviečiame į plaukų dažymo seminarą, Beautyfor LT kartu su partneriais liepos 26 d. rengia Indola profesionalių plaukų dažų seminarą. Seminaro metu bus pristatomi Indola plaukų dažai, spalvų gama , dažymo įpatumai. Po teorinės dalies bus praktiniai 2 val užsiėmimai.


Viso seminaro su praktika trukmė - 5 val.