Prekių katalogas

KOKIAS ŠUKAS PASIRINKTI PAGAL SAVO PLAUKŲ TIPĄ?

KOKIAS ŠUKAS PASIRINKTI PAGAL SAVO PLAUKŲ TIPĄ?

 Šukavimas – kasdienė ir ypatinga mūsų plaukų priežiūros dalis. Tinkamai parinktos šukos ir kitos plaukų priežiūros priemonės nulemia plaukų grožį. Kokios šukos tiktų pagal Jūsų plaukų tipą?


Šepečiai būna iš natūralių, sintetinių ir mišrių šerių. Geriausia rinktis natūralių šerių, nes jų sudėtis atitinka plaukų sudėtį.

Tiesiems plaukams tinka ilgos šukos plačiais dantukais, jos gali būti ir medinės.

Banguotiems plaukams geriausia įsigyti šepetį su ilgais šereliais. Jie padės geriau iššukuoti bangeles, jei norėsite plaukus patiesinti.

Tankiems plaukams labiausiai tiks plokščios formos plaukų šepetys. Jeigu plaukai labai tankūs, galite pasirinkti šepetį su mišriais įvairaus ilgio šeriais.

Labai ploniems plaukams tiks masažuojantis šepetys su dažnais šeriais iš nailono arba retų dantukų medinės šukos.

Dažnai besiveliantiems plaukams padės platus, kvadratinės formos šepetys vidutinio ilgio šereliais. Toks plokščias šepetys tiks ir dažnai besiriebaluojantiems plaukams.

Purius, storus plaukus suvaldysite su apvaliu šepečiu minkštais šereliais. Toks šepetys plaukus ištiesins ir padarys standesnius.

Ilgiems plaukams tinka masažuojantis natūralių šerių šepetys. Tankiems ilgiems plaukams labiau tiks šepetys su mišriais šeriais, garbanotiems ilgiems plaukams – silikoninės šukos su retais dantukais.

Trumpų plaukų šukavimui ir formavimui puikiai tiks medinės, retų dantukų šukos. Apvalus šepetys su natūraliais arba plastikiniais šeriais idealiai tiks plaukų džiovinimui džiovintuvu. Gražiai suformuoti atskiras garbanėles patogiausia plonomis šukomis su dantukais, panašiais į šakutę. O štai dideliu plokščiu šepečiu labai patogu keletą minučių kasdien masažuoti plaukus. Tai pagerina galvos odos kraujotaką, skatina plaukų augimą ir suteikia jiems žvilgesio.