Prekių katalogas

KOKIĄ NAUDĄ SUTEIKIA KŪNO ĮVYNIOJIMAS CELLO GELIU?

Celiulitas – tai jungiamųjų odos audinių pakitimai, lėtinis puraus audinio uždegimas, kuris pasižymi poodinių riebalų kaupimusi, pasireiškia nelygia, grublėta oda, primenančią apelsino žievelę. Norime Jums pristatyti procedūrą, kurios dėka Jūs ne tik sumažinsite celiulito požymius, bet ir Jūsų oda taps švelnesnė bei minkštesnė. Ši procedūra vadinasi termoaktyvusis anticeliulitinis įvyniojimas su Cello geliu.

 

Termoaktyvusis anticeliulitinis įvyniojimas su Cello geliu — procedūra, kuri padeda kovoti su celiulitu bei lieknina. Tokio tipo procedūra skirta kovoti su didesnėmis riebalų sankaupomis, strijomis ir įsisenėjusiu celiulitu. Cello gelis padeda kovoti su celiulitu jau po pirmosios pocedūros. Priemonėje esantys aliejai ramina ir atpalaiduoja odą. Procedūros metu Jūsų kūnas yra ištepamas Cello geliu ir įvyniojamas šiluminiu principu.


Kokioms vietoms tinka tokios procedūros? Dažniausiai tokia procedūra yra atliekama pilvui, šlaunims, tačiau taip pat yra atliekama ir talijai, viršutinei rankų daliai, vietose kur yra susikaupę riebalų.


Procedūros nauda:
Kūno apimtys sumažėja;
Oda tampa elastinga ir švelni;
Greitesnė medžiagų apykaita;
Pagerėja kraujo ir limfos apykaita;
Išnyksta celiulitas bei sumažėja strijos.

 

Norint pasiekti visišką celiulito išnykimo būseną patartina procedūrą atlinkti nuo 7 iki 10 kartų.