Prekių katalogas

KODĖL PLAUKAI PRADEDA PLONĖTI?

 Plaukai surišti į „arklio uodegėlę“.
Jeigu dažnai rišate plaukus į uodegėlę ir suveržiate juos, plaukai įsitempia. Tada jie surišimo vietoje pradeda trūkinėti, o šukuojant ar plovimo metu, tiesiog išslenka. Todėl siūlome rinktis minkšto audinio kaspinus ar gumeles.

Galvos apdangalai.

Žmonės, kurie nedėvi galvos apdangalų net nesusimąsto, jog kenkia savo plaukams. Intensyvi saulė daro poveikį ne tik odai, bet ir plaukams. Jie tampa plonesni, labiau pažeidžiami, nublunka spalva ir atrodo „šiaudiniai“ t.y. jaučiamas stiprus drėgmės trūkumas. Jeigu vis dėlto nemėgstate galvos apdangalų, pradėkite naudoti specialias priemones, kurios padeda išlaikyti drėgmę, uždeda apsauginį sluoksnį ir maitina.

 

Priemonės su alkoholiu.
Rinkdamiesi plaukų priežiūros ir formavimo priemones atkreipkite dėmesį į sudėtį. Produktai, kuriuose yra alkoholio labai kenkia plaukams. Dažnai naudodami tokias priemones padarysite didelę žalą plaukams ir galvos odai. Plaukai taps ploni ir silpni, o oda sausa, taip pat jausite nuolatinį tempimą.

 

Vitaminų trūkumas.

Jūsų mityba ir gyvenimo būdas taip pat daro įtaką plaukams. Reikia nepamiršti, jog sergantis organizmas siunčia signalus į kuriuos negalima nereaguoti. Vitaminų trūkumas aiškiai atsispindi, pažiūrėjus į plaukus ar odą. Todėl specialistai pataria reguliariai vartoti medžiagas, kurios papildo organizmą būtiniausiais vitaminais ir mineralais.