Prekių katalogas

KODĖL DEPILIACIJA CUKRAUS PASTA NAUDINGA JŪSŲ ODAI?

 Vasara jau čia pat, todėl atėjo metas susirūpinti nepageidautinose vietose augančiais plaukeliais. Norime su Jumis pasidalinti patarimais, kuo depiliacija cukraus pasta yra naudinga Jūsų kūno odai.


Depilaicija cukraus pasta žinoma jau nuo senovės Egipto laikų, tačiau Lietuvoje išpopulairėjo vaisai nesenai. Šiuo metu tokį depiliacijos būdą siūlančių grožio salonų yra labai daug, todėl siūlome išbandyti ir Jums, nes:


Tinka jautriai odai. Depiliacinių cukraus pastų sudėtyje pagrindinės sudedamosios dalys yra cukrus ir vanduo, todėl jos tinka net ir jautriausią odą turintiems žmonėms. Kadangi pasta yra skysta ji lengvai padengia odą ir įsiskverbia į folikulą, tolygiai pasiskirsto aplink plaukelį ir pašalina be jokios skausmo. Šalinimo metu pasiekiama plauko šaknis, tad Jūs ilgiau galėsite džiaugtis švelnia oda.


Saugi procedūra. Cukraus pasta padengiama oda prieš plauko augimo kryptį, o giluminė pašalinimo procedūra atliekama plaukelių augimo kryptimi todėl tikimybė, kad plaukas galėtų nulūžti folikule yra maža. Net ir labai trumpi plaukeliai yra lengvai pašalinami. Ši prodcedūra yra komfortiška, nes nesukelia skausmo, kai ją atlieka specialistas. Cukraus pasta pasižymi valomosiomis savybėmis, todėl ne tik pašalina plaukelius, bet negyvas odos ląsteles.

 

Ilgai išliekantis efektas. Tokia technika nepažeidžia plauko svogūnėlio ir odos todėl Jūso oda taps švelnes ir glotnesnė. Pirmais kartais procedūrą reikėtų atlikti dažniau, o vėliau rečiau, nes naujų plaukų atsiradimas sumažėja. Šis puikus metodas leidžia tame pačiame plote procedūrą atlikti kelis kartus, todėl vieno apsilankymo metu Jums bus pašalinti visi nereikalingi plaukeliai.