Valiuta:

Prekių katalogas

Apmokėjimas

 • Prieš apmokėdamas užsakymą, Pirkėjas privalo susipažinti su Taisyklių sąlygomis. Atliktas mokėjimas, visais atvejais laikomas, jog Pirkėjas yra susipažinęs su Taisyklių sąlygomis ir su jomis sutiko besąlygiškai. Tais atvejais, kai Pirkėjas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių sąlygų, jis negali apmokėti užsakymo.

  Taisyklės reglamentuoja teisinius santykius, pirkimo ir pardavimo sutartį sudarant/sudarius dviems verslo subjektams, t.y., Pardavėjui –juridiniam asmeniui, besiverčiančiam prekybos veikla, ir Pirkėjui –fiziniam ar juridiniam asmeniui, teikiančiam grožio (ar su jomis susijusias) paslaugas ir/ar viešbučių (apgyvendinimo) paslaugas komerciniais, verslo vykdymo ir/ar profesiniais tikslais.3.2.Sutartis laikoma sudaryta, Pirkėjui suformavus savo pasirinktų Prekių krepšelį (išsirinkus norimas pirkti Prekes), susipažinus ir sutikus su Taisyklėmis, bei apmokėjus dalį ar visą užsakymą  

  Suformavus paslaugų ar prekių krepšelį užsakymų skiltyje "Apmokėjimas" pasirinkite atsiskaitymo būdą:

  1. Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele prekių pasiėmimo vietoje;
  2. Apmokėjimu intenetu;
  3. Grynaisiais pinigais prisatymo metu kurjeriui ( 0,90 cnt.);
  4. Bankiniu pavedimu (Paruošiame Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui);
  5. Mokėjimu išsimokėtinai su General Financing.
  6. Grynaisiais pinigais. Pardavėjo atstovui (kurjeriui) pristačius Prekes patvirtintame užsakyme nurodytu adresu, Pirkėjas grynaisiais pinigais už Prekes su Pardavėju atsiskaito pagal kurjerio pateiktą PVM sąskaitą faktūrą. Prekes pristatant kurjeriui, Pirkėjas privalo turėti tikslią pinigų sumą, nurodytą PVM sąskaitoje faktūroje. Pirkėjas grynaisiais pinigais taip pat atsiskaito Prekių perdavimo metu, atvykęs pas Pardavėją.
  7. Banko pavedimu. Pirkėjo, pasirinkusio šį išankstinį apmokėjimo būdą, patvirtintame užsakyme nurodytu elektroninio pašto adresu Pardavėjas išsiunčia išankstinę sąskaitą už Pirkėjo užsakytas Prekes. Pirkėjas perveda pinigus banko pavedimu į Pardavėjo atsiskaitomąją sąskaitą. Pinigus perveda pagal Pirkėjo banko taikomus įkainius ir taisykles. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Pirkėjas privalo nurodyti tikslią Pardavėjo išankstinėje sąskaitoje nurodytą pinigų sumą, mokėjimo paskirties lauke – patvirtinto užsakymo numerį arba sąskaitos faktūros numerį, o taip pat kitus mokėjimo pavedimui įvykdyti būtinus informacinius laukus (Gavėjas – MB Beautyfor LT , Įm.k. 303005685 , A.s. LT56 7300 0101 3463 2914).
  8. Išsimokėtinai su Inbank Lizingu. Galite pirkti išsimokėtinai nuo 50 iki 10 000 Eur. Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų. Norėdami pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga internetu, susikurkite pageidaujamų prekių krepšelį ir mes finansuosime bendrą jo sumą. Visas pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo ir pasirašymo procesas vyksta saugiai internetu. Elektroniniu būdu pasirašyti dokumentai įgyja tokią pačią juridinę galią kaip ir pasirašyti ranka. 
  9. Atsiskaitykite su MOKI 3 per 3 mėnesius. Tai nuolaida, kai sudarius 24 mėn. vartojimo kredito sutartį jums suteikiama galimybė pasirinkti - atsiskaityti už savo pirkinius per 3 mėnesius, lygiomis dalimis, be pabrangimo arba mokėti pagal 24 mėn. grafiką mažesnėmis įmokomis su palūkanomis. Pasirinkus mokėti su MOKI3, visas 3 įmokas svarbu atlikti laiku be vėlavimų. Kitu atveju Jums bus automatiškai taikomas 24 mėn sutarties mokėjimo grafikas su palūkanomis. Pavyzdžiui, skolinantis 158,00 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 17%, sutarties sudarymo mokestis - 0%, mėnesio sutarties mokestis – 0%, BVKKMN – 18,44%, bendra mokėtina suma – 187,44 €, mėnesio įmoka – 7,81 €. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, Jums mokant pradinę įmoką ar pasirinkus kitą sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.  

   

  Pirkimo išsimokėtinai privalumai:

  • Apsipirksite greitai, jums patogiu metu ir neišeidami iš namų - mokumo vertinimas
  bei sutarties pasirašymas vyksta internetu. Pirkti lizingu galite ir fizinėje parduotuvėje - išsirinkus prekes kreipkitės į aptarnaujantį personalą;
  • Perkant išsimokėtinai galite įsigyti daugiau nei vieną prekę;
  • Sutarties sudarymas užtrunka vos keletą minučių;
  • Galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį;
  • Pasirinkite patys: kur, kada ir kaip norite mokėti įmokas (Maxima kasose, PayPost skyriuose, bankiniu pavedimu ar Mokilizingo savitarnoje);
  • Sutartį gali sudaryti du asmenys – šeimos nariai, ir tokiu būdu pirkti išsimokėtinai palankesnėmis sąlygomis;
  • Galite atsiskaityti anksčiau laiko be papildomų išlaidų;
  • Galite sudaryti sutartį neišėję iš namų – internetu.
    

  Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys:

  • Gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
  • Gaunantys kitas, papildomas pajamas, pagal vykdomos veiklos sritį. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

  Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

  • Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę;
  • Leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.
   

  REKVIZITAI:

  MB Beautyfor LT

  Bitininkų g. 4F - 39, LT-08310 Vilnius
  Įmonės registracijos kodas: 303005685
  PVM registracijos kodas: LT100007535117
  Bankas: "Swedbank", AB

  LT56 7300 0101 3463 2914   

  Susipažinkite ir peržiūrėkite pilną Beautyfor PIRKIMO - PARDAVIMO sutarties versiją.