Prekių katalogas

Apie Beautyfor

 • Įmonė įkurta 2008 m. Latvijoje. Tais pačiais metais Rygoje duris atvėrė ir pirmoji įmonės parduotuvė grožio specialistams bei profesionali mokykla pedikiūro specilistams. Šiek tiek vėliau, 2010 m. buvo pristatytas ir užregistruotas nuosavas prekės ženklas - "BEAUTYFOR".  Įmonė kasmet plėtėsi, todėl šiandien "Beautyfor" Latvijoje turi 4 nuosavas parduotuves su mokymo centrais, daugybę išskirtinių, profesionalių prekės ženklų, o taip pat įsteigė partnerystes Europoje, Rusijoje, Jungtinėje Karalystėje, partnerystės dėka duris atvėrė "Beautyfor" parduotuvėms kitose šalyse. Šiuo metu "Beautyfor" parduotuves galime atrasi visuose Baltijos šalyse, Anglijoje, Slovakijoje ir t.t.

  "Beautyfor" Lietuvoje savo veiklą pradėjo vykdyti nuo 2013 m. atsidariusi pirmą parduotuvę Vilniuje. Vykdant sėkmingą veiklą buvo sukurta elektroninę Beautyfor parduotuvė www.groziui.lt turinti visą platų kompanijos produkciją grožio prifesionalams. 

  Iki 2019 m. sausio mėn. Beautyfor įmonė turėjo vieną parduotuvę - el. užsakymų atsiėmimo punktą Vilniuje, Jeruzalės rajone bei elektroninę parduotuvę www.groziui.lt. Sėkmingai vykdant veiklą, įmonė su kiekvienais metais džiaugėsi gerais rezultatais, ypač daug investavo į vidines valdymo sistemas: e-parduotuvę, klientų aptarnavimo sistemą, pradėjo vykdyti efektyvią rinkodarą, o taip pat išplėtė savo komandą. Visos pastarųjų metų investicijos ir sunkios pastangos šiandien suteikė žengti dar vieną žingsnį į priekį - atidaryti papildomą grožio priemonių parduotuvę.

  Nauja Beautyfor parduotuvė įsikūrė Naujamiesčio rajone, Norfa bazėje. Ši lokacija pasirinkta neatsitiktinai, o strategiškai apgalvotai, suteikiant galimybę klientams pasirinkti, kurioje parduotuvėje ar, kitaip tariant, kurioje miesto dalyje jiems patogiau atvykti ir atsiimti el. parduotuvės užsakymą ar skubiai įsigyti naujų priemonių.

  Nauja parduotuvė turi ne tik didelį privalumą dėl joje itin pagausėjusio prekių asortimento, tačiau ir Beautyfor sandėlio apjungimo. Šiuo metu Savanorių pr. esanti parduotuvė yra apjunta kartu su sandėlių, todėl prekių rotacija bei papildymas vyksta ypač greitai, tad šalia esanti parduotuvė nuolat ir laiku papildoma prekėmis.

  Kitas naujos parduotuvės privalumas - prekių ekspozicijos salė. Dėka didesnio parduotuvės ploto, Beautyfor prekių ekspozicijoje galima išvysti žymiai daugiau baldų bei įrangos, nei kitose specializuotuose grožio prekių parduotuvėse. Šiuo metu Beautyfor suteikia puikią galimybę įsitikinti prekių kokybę, įsigyti matomą prekę ''ČIA IR TUOJAU PAT"!

  Turinti ypač platų vienkartinių prekių asortimentą bei ypač gerą kainos ir kokybės santykį, Beautyfor įmonė išlieka vienkartinių priemonių tiekimo lydere Lietuvoje. Greta vienkartinių priemonių, įmonė siūlo ekskliuzyvinius Beautyfor prekės ženklo produktus bei ypač patikimų tiekėjų, kokybišką ir profesionalią produkciją skirta: SPA salonams, grožio centrams, kirpykloms bei masažo, kosmetologijos ir vizažo specialistams.

  Beautyfor įmonėje dirba ypač gerai apmokyti vadybininkai - konsultantai, kurie suteiks jums aktualią informaciją, paaiškins kaip teisingai naudotis priemonėmis, kaip veikia vieni ar kiti profesionalūs prietaisai, suras geriausią, kliento poreikius atitinkantį, variantą.

  Apsilankykite Beautyfor ir patys tuo įsitikinkite!

  Laukiame Jūsų!