Prekių katalogas

Kirpyklos plautuvė HAIR SYSTEM ZA31, juodos sp.

 • Kirpyklos plautuvė HAIR SYSTEM ZA31, juodos sp.

  Kodas: 148173
 • „Hair System“ prekės ženklas siūlo platų baldų ir įrangos pasirinkimą, skirtą kirpykloms ir kirpykloms. Prekės ženklo gaminių asortimente – stilingi registratūros stalai, patogios kirpyklos plautuvės ir praktiškos, vartotojų poreikius atitinkančios kirpyklos kėdės.

  Plaukų plautuvė leidžia lengvai atlikti įvairias plaukų priežiūros procedūras. Kruopščiai suprojektuotas baldas leidžia optimizuoti kirpyklos įrangą. Integruotas dizainas užtikrina naudojimo komfortą tiek kirpėjams, tiek klientams, o klasikinės spalvos leis plautuvę integruoi į bet kokį interjerą.

  Tinkamas balto, keraminio praustuvo dubenėlio gylis apsaugo nuo pernelyg didelio vandens ir procedūrų metu naudojamų produktų purslų, suteikia galimybę patogiai ir efektyviai atlikti platų paslaugų spektrą. Dubenėlio mobilumas leidžia lengvai reguliuoti jo pasvirimo kampą pagal individualius poreikius. Dėl naudojamos medžiagos praustuvas yra patvarus, atsparus spalvos pakitimui ir įbrėžimams, be to, jį labai lengva valyti. Tinkamai profiliuota apykaklė suteikia optimalią atramą ir komfortą plaunant plaukus, o patogus juodų atspalvių plastikinis užvalkalas reiškia, kad klientas nepajus šalto keraminio paviršiaus nemalonumo.

  Apgalvoti patogumai ir priedai
  Plovykloje įrengtas čiaupas su maišytuvu, kuris užtikrina nuolatinį karšto ir šalto vandens priėjimą bei leidžia lengvai reguliuoti temperatūrą pagal kliento poreikius ir pageidavimus. Speciali vieta dušo galvutei padėti palengvina darbą, o kištukas su specialiu sieteliu leidžia kontroliuoti vandens srautą ir išlaikyti aukštas higienos normas salone. Vandens jungtis yra pagrindo viduje, todėl galima efektyviai paslėpti vamzdžius. Kėdė yra tinkamai profiliuota, kad būtų užtikrintas patogumas atliekant įvairias procedūras. Funkcionalumo ir patogumų derinys daro darbą kirpykloje dar patogesnį.

  Įdomaus dizaino funkcionalūs baldai
  Tinkamai profiliuotas fotelis, užpildytas patvariomis putomis, užtikrina aukštą naudojimo komfortą, o įdomiai išlenkti, iš dalies apmušti porankiai leidžia teisingai išdėstyti kliento pečius ir yra vizualiai patrauklus elementas. Patogus atlošas leidžia užimti tinkamą padėtį ir suteikia atramą nugarai. Juoda danga ir dekoratyvūs auksu lakuoti metaliniai paviršiai suteikia jam nesenstančios elegancijos ir papildomai garantuoja ilgalaikį patvarumą bei lengvą valymą. Originali plovyklos išvaizda suteikia interjerui savitos išraiškos. Į komplektą įeina visos detalės, įskaitant maišytuvą, dušo galvutę ir specialias žarnas, kad būtų visas darbo įrankių rinkinys.

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

  • Indo medžiaga: keramika
  • Dubenėlio spalva: balti atspalviai
  • Apmušalų spalva: juodi atspalviai
  • Pagrindinė spalva: juodi atspalviai
  • Apkaustų spalva: juodos ir chromo spalvos
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda 

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan. 

 •