Valiuta:

Prekių katalogas

Kirpyklos plautuvė GABBIANO TURYN, juodos sp.

 • Kirpyklos plautuvė GABBIANO TURYN, juodos sp.

  Kodas: 148035
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu.

  Elegantiška kirpyklos plautuvė sukurta atsižvelgiant į praktiško naudojimo aspektą. Plautuvė sukurta efektyviai atlikti pagrindines procedūras, tokias kaip išankstinis plovimas, dažymas ir plaukų regeneravimas. Ergonomiškas dizainas užtikrina naudojimo komfortą tiek kirpėjams, tiek klientams, o įdomus plovyklos dizainas ir dubenėlio forma suteikia interjerui savito stiliaus.

  Vizualiai patrauklus baltas keramikinis, įdomios formos ir tinkamo gylio praustuvo dubuo, apsaugo nuo pernelyg didelio vandens, ar procedūros metu, naudojamų produktų purslų. suteikia galimybę patogiai ir efektyviai atlikti platų paslaugų spektrą. Dubenėlio kampą galima reguliuoti, todėl kriauklę lengva pritaikyti pagal individualius poreikius. Dėka aukštos kokybės medžiagos, praustuvas yra patvarus, atsparus spalvos pakitimui ir įbrėžimams bei labai lengvai valomas. Tinkamai profiliuota kaklo dalis ir pasvięs atlošas suteikia atramą ir komfortą plaunant plaukus, o dėka papildomo kaklo silikono užvalkalo klientas nepajus šalto keraminio paviršiaus.

  Plautuvėje yra integruotas čiaupas su maišytuvu (karšto-šalto vandnens). Įrengta speciali vieta maišytuvui pakabinti palengvina darbą, o vandens kištukas su specialiu sieteliu leidžia kontroliuoti vandens srautą ir išlaikyti aukštas higienos normas salone. Vandens jungtis yra pagrindo viduje, todėl galite lengvai paslėpti bet kokius vamzdžius. Plautuvė suprojektuota taip, kad užtikrintų komfortą atliekant įvairias procedūras. Puikus funkcionalumo ir patogumų derinys darbą kirpykloje padarys dar patogesnį.

  Tinkamai profiliuotas plautuvės fotelis, užpildytas patvariomis putomis, užtikrina tinkamą juosmens atramą ir gerą naudojimo komfortą. Įdomios formos porankiai leidžia teisingai išdėstyti kliento pečius. Malonus liesti, juodos spalvos sintetinės odos užvalkalas užtikrina ilgalaikį patvarumą ir lengvą valymą. Originalus, elegantiškas plautuvės dizainas suteikia interjerui savitos išraiškos.

  Į rinkinį įeina visos juodų atspalvių jungiamosios detalės, įskaitant maišytuvą, dušo galvutę ir specialias žarnas, kad būtų visas darbui reikalingas įrankių rinkinys.

  • Keramikinio dubens išmatavimai:  57 x 52 cm
  • krėslo išmatavimai sėdynės plotis ir ilgis 50 x 50 cm, atlošo aukštis 45cm

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

  Svoris: 60kg 

  • Indo medžiaga: keramika
  • Dubenėlio spalva: balti atspalviai
  • Apmušalų spalva: juodi atspalviai
  • Pagrindinė spalva: juodi atspalviai
  • Apkaustų spalva: juodi atspalviai
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda 


  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.