Prekių katalogas

Kirpyklos krėslas GABBIANO BURGOS, pilkos sp.

 • Kirpyklos krėslas GABBIANO BURGOS, pilkos sp.

  Kodas: 148031
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu.

  Kirpyklos kėdė Gabbiano Burgos su hidrauliniu aukščio reguliavimo mechanizmu yra praktiškas baldas, kuris taps kiekvienos kirpyklos puošmena. Klasikinės spalvos, speciali kojų atrama ir dekoratyviniai aukso atspalvių elementai suteikia šiam baldui elegantišką išvaizdą. 

  Patvarus hidraulikos mechanizmas leidžia reguliuoti sėdynės lygį 54-71 cm ribose, net kai klientas sėdi ant kėdės. Tai garantuoja ergonomišką meistro darbą. Tinkamai profiliuotas, suapvalintas atlošas leidžia klientui užimti patogią padėtį, kas yra ypač svarbu ilgai trunkančių procedūrų atveju. Reikšmingas privalumas – šiam modeliui pritaikyta kojų atrama, kuri užtikrina stabilę kojų padėtį.

  Apgalvoti sprendimai

  Tvirtas, apvalus pagrindas užtikrina stabilumą naudojimo metu. Dėl lygaus paviršiaus baldo elementus lengva išlaikyti švarius. Plati sėdynė, užpildyta atitinkamo kietumo putomis, garantuoja aukštą naudojimo komfortą ir patogumą ilgai trunkančių procedūrų metu. Porankiai yra įrengti tokiame aukštyje, kad kliento pečiai būtų tinkamame lygyje – tai reiškia, kad klientas "neįkiša galvos į pečius" ir nesusmunka kėdėje, kas optimizuoja (ir lengvina) meistro darbą procedūrų metu, įskaitant plaukų kirpimą. 

  Kėdė užpildyta putomis, kurios yra patvarios ir nesideformuoja. Apmušalai pagaminti iš malonios liesti, specifinės struktūros dirbtinės odos. Dėl šios medžiagos naudojamas baldas yra atsparus drėgmei, patvarus ir lengvai valomas.

  Pilka danga ir dekoratyvūs auksu lakuoti, metaliniai paviršiai suteikia krėslui nesenstančios elegancijos. 

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Pakuotę sudaro: sėdynė, pavara su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas. Aukštis reguliuojamas 54-71 cm ribose 
  • Krėslo svoris: 33kg
  • Pagrindas: apvalus
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: pilki atspalviai, auksiniai atspalviai 

   

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.