Valiuta:

Prekių katalogas

Kiepe skutimosi mašinėlė BARBERSHOP CLOOSER SHAVER

 • Kiepe skutimosi mašinėlė BARBERSHOP CLOOSER SHAVER

  Kodas: 653
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Elegantiškas dizainas ir pažangus funkcionalumas:

  Kiepe Professional "Clooser" skustuvas yra puikus modernaus dizaino ir funkcionalumo pavyzdys. Skustuvas pasižymi minimalistine ir elegantiška išvaizda, efektyviai skuta nepageidaujamus plaukelius. Jis sukurtas taip, kad ergonomiškai tilptų į ranką, užtikrinant patogų ir kruopštų skutimąsi.

  Galingas variklis ir aukštos kokybės ašmenys:

  šis skustuvas turi galingą variklį, užtikrinantį pastovų ir ilgalaikį veikimą. Itin smulkus - vienas peiliukas, pagamintas iš hipoalerginio aukso titano, kuris užtikrina tikslų ir subtilų pjovimą. Idealiai tinka net ir jautriausiai odai.

  Itin smulkūs ašmenys iš hipoalerginio auksinio titano:

  „Clooser“ ašmenys pagaminti iš auksinio titano – hipoalerginės medžiagos, kuri sumažina odos sudirginimo riziką. Jo itin smulki struktūra garantuoja labai kruopštų skutimąsi, paliekant odą lygią ir be defektų.

  Belaidis naudojimas ir didelio efektyvumo akumuliatorius:

  „Clooser“ gali būti naudojamas be laido, todėl užtikrinamas visiškas naudojimosi komfortas.Ličio jonų akumuliatorius veikia autonomiškai 120 minučių, o greitas įkrovimas – vos 90 minučių, todėl idealiai tinka tiems, kurie nuolat keliauja ir kuriems reikia paruošto naudoti įrenginio.

  Patogus įkrovimas naudojant USB-C laidą:

  skustuvas tiekiamas su įkrovimo sistema per USB-C laidą.

   

  Voltage 100-240V

  50/60H