Prekių katalogas

Kiepe Professional plaukų džiovintuvas BLOOM BLACK, su Jonų generacija, 2000 W

 • Kiepe Professional plaukų džiovintuvas BLOOM BLACK, su Jonų generacija, 2000 W

  Kodas: 83104
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Plaukų džiovintuvas BLOOM su jonų generacija ir keramika yra pažangi priemonė plaukams džiovinti ir formuoti.

  Šis plaukų džiovintuvas turi daug funkcijų, todėl jis yra idealus plaukų priežiūros prietaisas. Šio plaukų džiovintuvo 2000 vatų galia leidžia greitai ir efektyviai išdžiovinti plaukus, žymiai sumažinant džiovinimui reikalingą laiką.

  Viena iš labiausiai vertinamų plaukų džiovintuvo BLOOM savybių yra galimybė reguliuoti oro greitį ir temperatūrą pagal poreikius. Oro greitį galima reguliuoti pagal plauko tankį ir ilgį, o oro temperatūrą galima reguliuoti, kad nebūtų pažeisti plaukai. Norint pasiekti norimų rezultatų nepažeidžiant plaukų, būtina pasirinkti tinkamą temperatūrą ir tinkamą oro greitį.

  Plaukų džiovintuvas BLOOM turi du koncentruotus antgalius (vieną platų ir siaurą) ir difuzorių, kad prisitaikytų prie skirtingų plaukų poreikių. Siauras koncentruotas antgalis puikiai tinka tiksliam plaukų stiliui sukurti, o platesnis – idealiai išdžiovinti didesnį plaukų plotą. Kita vertus, difuzorius yra naudingas norint sukurti natūralų efektą garbanotiems plaukams.

  Be to, joninė technologija yra dar viena pagrindinė BLOOM plaukų džiovintuvo savybė. Dėl joninės technologijos šis įrankis gali išskirti neigiamus jonus, kurie padeda sumažinti plaukų slinkimą ir pašalinti statinę elektros energiją. Ši technologija ypač naudinga tiems, kurie turi slenkančius ar "elektrintis" linkusius plaukus.

  Galiausiai, keramikos technologija yra dar viena svarbi BLOOM plaukų džiovintuvo savybė. Ši technologija tolygiai paskirsto šilumą plaukams, apsaugodama juos nuo per didelio karščio sukeltos žalos. Tai reiškia, kad plaukų džiovintuvu galima švelniai išdžiovinti plaukus ir sukurti šukuoseną jų nepažeidžiant.


  Plaukų džiovintuvas BLOOM pateikiamas praktiškoje pakuotėje su transportavimo maišeliu. Dėl to BLOOM plaukų džiovintuvas idealiai tinka vežtis į keliones arba naudoti ne namuose. Pakuotėje taip pat yra du koncentruoti purkštukai (vienas platus ir vienas siauras) ir difuzorius, kad vartotojai galėtų pasirinkti tinkamą priedą kiekvienam stiliaus poreikiams.

  BLOOM plaukų džiovintuvų liniją sudaro 4 elegantiškos spalvos. Kiekviena iš šių spalvų buvo parinkta taip, kad atitiktų kiekvieną asmenybę ir patenkintų išrankiausių klientų skonį. Spalvos pasirinkimas svarbus ne tik dėl plaukų džiovintuvo estetikos, bet ir dėl harmonijos su vonios kambario baldais ar asmeniniu vartotojo stiliumi.

  Be to, plaukų džiovintuvo BLOOM dizainas buvo ištirtas iki smulkmenų, kad būtų užtikrintas maksimalus naudojimo patogumas.

  Ergonomiška rankenos forma ir reguliavimo mygtukų išdėstymas yra sukurti taip, kad palengvintų naudojimą ir garantuotų malonų ir nelengvą plaukų džiovinimo patirtį.


  Galiausiai plaukų džiovintuvų linija BLOOM siūlo ne tik aukštą našumą ir pažangias technologijas, bet ir šiuolaikišką bei elegantišką estetiką, prisitaikančią prie kiekvienos asmenybės ir gyvenimo būdo. 


  Sukurta bendradarbiaujant su geriausiais stilistais, kad padėtų jums atrasti nuostabių plaukų paslaptį.

  • IONIC & CERAMIC technologinis prietaisas sveikiems plaukams, be statinės elektros.
  • Kintamosios srovės (AC) variklis daugiau galios ir greito džiovinimo.
  • Pažangi technologija, skirta sumažinti plaukų slinkimą ir turėti lygesnius bei žvilgančius plaukus.
  • Ergonomiškas dizainas leidžia lengvai formuoti stilių, nesvarbu, ar esate kairiarankis, ar dešiniarankis. Galimos 4 spalvos.
  • Mygtukas temperatūros reguliavimui ir galios keitimui, 2 oro koncentratoriai, 1 difuzorius. 
  • Voltai 220/240V, 50/60 Hz 
  • Galia 2000W