Prekių katalogas

KAIP TINKAMAI PRIŽIŪRĖTI MANIKIŪRO PRIEMONES?

KAIP TINKAMAI PRIŽIŪRĖTI MANIKIŪRO PRIEMONES?

 Dezinfekuojami purškikliai
Viena iš greičiausių priežiūros priemonių yra sterilzuojantys purškikliai. Jie skirti greitai dizinfekuoti paviršius ir medicininės įrangos dezinfekcijai. Naudodami tokius purškalus Jūs užtikrinsite įrankių sterilumą ir juos galėsite naudoti daug kartų. Svarbiausia, kad šie purškalai nekenkia įrankių paviršiams, nes užpurškus pakanka nusausinti skystį sausa servetėle. Tokios priemonės greitai veikia ir išdžiūsta nepalikdamos apnašų. Priemonė yra patogi, nes galima naudoti ne tik asmeniniams įrankiams dezinfekuoti, bet ir grožio salonų priežiūrai. Taip pat patogus buteliukas yra kompatiktiškas tiek salone, tiek namuose neužimdamas daug vietos.


Dezinfekuojami skysčiai
Turinčioms daug įrankių galima naudoti skalavimo ir įrangos plovimo priemonės, kurios tinka ne tik sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, kirpyklose, soliariumuose, grožio salonuose, bet ir namuose. Tinka dezinfekuoti metalinius įrankius, pavyzdžiui, nagų žnyples, nagų žirkles, odelių stumtukus, pincetus, plaukų priežiūros priemones, kitus manikiūro ir pedikiūro įrankius. Naudojant dizinfekcinius skysčius patogu naudoti specialią vonelę. Vonelės dėklas su skylutėmis automatiškai pakyla iš dezinfekcijos skysčio, kai dangtelis yra atidaromas. Kai dangtelis yra uždarytas dėklas panyra į skystį, kuris visiškai apsemia įrankius. Šias specialias voneles lengva traspotuoti, nes jos neužima daug vietos.


Didžiausios daromos klaidos:
Laikas. Per trumpą laiką įrankius laikome dezinfekuojančiuose skysčiuose. Neužtenka įrankių tik nuplauti po vandeniu, nes mikrobai lieka nenukenksminti.
Mąstymas. Dažnai manikiūristės dirbančios namuose nenaudoja jokių dezinfekuojančių priemonių, todėl apsilankymo metu būtina paklausti, ar priemonės yra sterilios.
Laikymo sąlygos. Išmirkius įrankius būtina juos nusausinti ir padėti sausoje vetoje, net ir vonelę reikia gerai išplauti ir nepalikti jos drėgnos.