Prekių katalogas

KAIP SUŠILDYTI ŠĄLANČIAS RANKAS IR KOJAS?

KAIP SUŠILDYTI ŠĄLANČIAS RANKAS IR KOJAS?

Kartais net vasarą šąla rankos ir kojos, o ką jau kalbėti apie rudenį ir žiemą! Nors ruduo dar lepina gražiais oras, atrodo norisi jau ir pirštinių, ir šiltų batų. Tad kaip sušildyti rankas ir kojas?

 

Mityba. Dažnai šąlančių rankų ar kojų problema – susiaurėjusios kraujagyslės. Tuomet reikia atkreipti dėmesį į mitybą. Svarbu valgyti kuo daugiau daržovių ir vaisių, kad kraujagyslės gautų daug mikroelementų, vitaminų, ypač vitamino C. Tuomet jos valysis ir stiprės. Prie kraujagyslių siaurėjimo prisideda ir rūkymas. Patartina vengti alkoholio. Kraujagyslės labai susitraukia, jei jaučiate stresą, nervinatės.

 

Apranga. Venkite varžančių drabužių, ypač stipriai suveržtų diržų, aukštakulnių batų. Sakoma, kai šaltą galvai, greičiau atšąla ir galūnės, tad šaltuoju metų laiku nešiokite kepurę.

 

Vonelės ir masažai. Kraujotaką gali padėti suaktyvinti vandens vonelės su jūros druska. Kontrastinės šalto ir karšto vandens vonelės „treniruoja“ kraujagysles – jos susitraukia ir atsipalaiduoja. Taip pat galima prieš einant miegoti pėdas patrinti lediniu rankšluosčiu. O pėdų masažas ne tik atpalaiduos ir nuramins, bet ir sušildys.