Prekių katalogas

KAIP SUMAŽINTI SKAUSMĄ IR NEMALONIUS POJŪČIUS DEPILIACIJOS METU?

KAIP SUMAŽINTI SKAUSMĄ IR NEMALONIUS POJŪČIUS DEPILIACIJOS METU?

 Muzika ir minčių nukreipimas.
Jeigu būsite susikoncentravusi į tai ką darote ir į patiriamą skausmą – jis taps erzinančiu. Todėl klausykitės muzikos ir kartu niūniuokite, tai išties atpalaiduoja ir diskomfortas pradingsta.

 

Kokybiškos priemonės.
Kokybiškos priemonės padeda profesionaliai atlikti plaukelių šalinimą, o po procedūros oda tampa mažiau sudirgusi. Nebrangios priemonės taip pat pašalina plaukelius, tačiau gali pažeisti viršutinį odos sluoksnį ir jis pasidengs raudonais spuogeliais.

 

Odos šveitimas.
Šveitiklis padės atsikratyti negyvos odos ląstelių, kurios gali tapti papildoma kliūtimi naikinant plaukelius. Taip pat šveitimo metu pakelsite plaukelius ir juos bus daug lengviau pašalinti, o skausmas – minimalus.

 

Vėsus kompresas.
Jeigu jūsų oda yra ypač jautri ir netoleruoja skausmo, naudokite vėsų kompresą iškarto po procedūros. Tai gali būti paprasčiausias šaltas vanduo ar tonizuojantis rožių vanduo.

 

Tinkamas plaukelių ilgis.
Jei plaukeliai bus per trumpi juos bus sunku pašalinti ir liks šaknis, o jei bus ilgi – jausite skausmą. Todėl parinkite vidutinį plaukelių ilgį, kuris bus po vienos - dviejų savaičių.

 

Vaistai nuo skausmo.
Jei išties esate jautri skausmui ir tai sukelia diskomfortą, naudokite vaistus nuo skausmo. Tačiau nepiktnaudžiaukite tuo. Patariama vaistus naudoti tik tada kai atliekama bikini zonos depiliacija.