Valiuta:

Prekių katalogas

KAIP PRIŽIŪRĖTI PLAUKUS RUDENĮ?

 •  Vasarą plaukams neigiamą poveikį daro saulė, karštis, sūrus jūros ar chloruotas baseinų vanduo. O ir džiaugdamiesi atostogomis kartais tiesiog pamirštame daugiau dėmesio skirti plaukams. Atėjus rudeniui pastebime, kad plaukai tampa šiurkštesni, elektrinasi, lūžinėja galiukai, praranda blizgesį. Po vasaros mūsų plaukams reikalinga intensyvi priežiūra. Ypač žinant, kad artėja šildymo sezonas, kuris dar labiau sausina plaukus.

   

  Drėkinimas. Labiau už viską rudenį plaukams reikia drėgmės. Todėl išsirinkite drėkinamąsias kaukes ir reguliariai lepinkite plaukus. Būtinai laikykitės instrukcijos ir laikykite kaukes tiek, kiek parašytą. Galite išbandyti ir natūralias priemones: medų, šaltalankių, kokosų, alyvuogių aliejų ir kt. Plaukus plaukite su drungnu vandeniu. Karštas vanduo kenkia galvos odai, plaukai išsausėja, praranda blizgesį, ima lūžinėti. Neskubėkite iškart po plaukų plovimo naudoti džiovintuvą, leiskite plaukams natūraliai išdžiūti. Na, o jeigu nėra galimybės ar laiko, tuomet džiovinkite per ištiestos rankos atstumą ir naudokite tinkamą apsaugą nuo karščio.

  Kirpykla. Po vasaros, būtinai apsilankykite kirpykloje, kad nukirptų išsišakojusius, lūžinėjančius plaukų galiukus. Jeigu mėgstate plaukus rišti į tvirtą uodegą, stenkitės kuo dažniau keisti rišimo vietą, nes plaukai gali imti lūžinėti per suriškimo vietą. Geriausia – pinti kasas, jos nežaloja plaukų.

   

  Mityba. Vitaminų ir mikroelementų trūkumas atsispindi plaukuose. Papildykite savo mitybą produktais, kuriuose gausu vitamino A, E, C, B, geležies, cinko, folio rūgšies, omega 3 riebalų rūgščių, kalio, magnio. Pamaitinus plaukus iš vidaus, bus lengviau jais rūpintis išoriškai.