Valiuta:

Prekių katalogas

KAIP PRIŽIŪRĖTI PĖDAS ŠILTUOJU METŲ LAIKU?

 •  Drėkinimas.
  Šiltuoju metų laiku pėdos tampa sausesnės, kartais kulnų ir tarpupirščių oda trūkinėja. Todėl siūloma naudoti drėkinančius, specialiai pėdoms skirtus kremus. Tačiau jei pastebėjote, kad įtrūkimai nepranyksta ir oda vis dar labai sausa – kreipkitės į medikus. Tai gali būti ženklas apie tam tikrus organizmo negalavimus.

   

  Šveitikliai.
  Pedikiūras reiškia, ne tik gražiai nulakuotus nagus, tai ir suragėjusios odos pašalinimas nuo pėdų. Patariama bent kartą per savaitę naudoti šveitiklius ir pašalinti negyvas odos ląsteles.

   

  Parafinos vonelės.
  Jas reikia naudoti ne tik vasarą, bet visus metus. Tai turi tapti įprasta procedūra 1 kartą per savaitę. Jei neturite laiko lankytis grožio salonuose, įsigykite nedidelę vonelę ir mėgaukitės procedūromis namuose. Parafinas atveria poras, suaktyvina kraujotaką, o oda tampa švelni.

   

  Medvilnė ir oda.
  Vasarą avėkite natūralios odos avalynę, taip pat rinkitės natūralaus medvilnės pluošto kojines. Taip apsaugosite savo pėdas nuo „šutimo“ ir nemalonaus kvapo.

   

  Vėsus vanduo ir akmenys.
  Pavargusias po ilgos dienos kojas galite atgaivinti vėsiu vandeniu. Jei norite suaktyvinti kraujotaką ir padaryti savotišką pėdų masažą – naudokite akmenis. Tai gali būti specialiai įsigyti arba tiesiog iš pajūrio parsivežti akmenys, kurie neturi aštrių briaunų. Suberkite juos į vonią ir pripilkite vėsaus vandens. Jo neturi būti per daug – tegul siekia kojos kauliuką. Pavaikščiokite ant akmenų 5-10 min. ir pajuskite kaip atsigauna pavargusios pėdos.