Prekių katalogas

KAIP PRIŽIŪRĖTI KŪNO ODĄ?

 Artėjant vasarai reikia tinkamai pasirūpinti kūno odos priežiūra. Juk šiltuoju sezonu norisi užsidėti lengvus drabužius, kurie yra atviresni ir mūsų oda turi būti švelni bei atrodyti nepriekaištingai. Dalinamės keliais veiksmingais patarimais, kaip prižiūrėti odą.

 

Purvo procedūros. Nuo senų laikų purvo procedūros garsėjo, kaip geriausia priemonė odos valymui. Gydomasis purvas rekomenduojamas žmonėms turintiems riebios odos problemų, nes jame gausu organinių medžiagų, įvairių jonų ir mikroelementų. Pagrindinė sudedamoji medžiaga yra Sapropelis – organogeninis substratas, susiformavęs tik atitinkamuose ežeruose išskirtiniuose gamtiniuose arealuose, specialių gamtinių reiškinių ir poveikių įtakoje. Sapropelis - medžiaga, kuri yra ekologiška ir neturinti toksinių medžiagų. Reguliariai atliekant purvo procedūras Jūs atgaivinsite odą ir ji taps švari ir švelni.

 

Šveitikliai. Odos šveitimas yra vienas greičiausių būdų ją sušvelninti jau po pirmosios procedūros, tačiau siekiant geriausio rezultato jas reikia atlikti du kartus per savaitę. Jeigu odos šveitiklio neturite Jūs galite lengvai jį pasigaminti namuose. Vienas iš paprasčiausių būdų yra alyvuogių aliejaus ir cukrus. Masę reikia gerai išmaišyti ir po maudynių masažuojamaisiais judesiais ištepti kūną šveitikliu. Ši priemonė padės ne tik sušvelninti odą, bet ir kovoti su celiulitu. Kitas paprastas būdas pasigaminti kūno valymo priemonę – kavos tirščius sumaišyti su alyvuogių aliejumi. Jeigu Jums nepatinka alyvuogių aliejaus kvapas siūlome į masę įpilti Jums patinkančio eterinio aliejaus. Svarbu: kūno šveitimo procedūrų negalima atlikti per dažnai, nes galite pažeisti odą.

 

Losijonai. Reguliariai atliekant kūno valymo procedūras būtina odą palepinti kūno losijonu. Tokios priemonės atkuria išsausėjusią ir pažeistą odą, giliai ją sudrėkina ir suteikia glotnumo. Šiltuoju sezono metu kiekvieną dieną tepant kūną losijonu Jus suteiksite odai švelnaus spindesio ir ji atrodys nuostabiai.