Prekių katalogas

KAIP PAILSĖTI NAKTĮ ?

KAIP PAILSĖTI NAKTĮ ?

 Po dienos darbų, skubėjimo ir rūpesčių, vakare taip norisi atsigulti į minkštą lovą ir tuoj pat saldžiai užmigti. O kitą dieną pradėti žvaliai ir energingai. Tačiau dažnai nutinka atvirkščiai - vis vartomės negalėdami užmigti, galvoje sukasi įvairios mintys, kartais net tenka skaičiuoti avis… Taigi kaip pailsėti naktį?

 

Aplinka. Būtinai kiekvieną vakarą išvėdinkite miegamąjį. Net žvarbų rudenį ar žiemą penkiolikai minučių plačiai atverkite langą. Labai svarbu, kad naktį kambaryje nebūtų tvanku. Jei turite galimybę reguliuoti kabario temperatūrą, stenkitės neprikaitinti daugiau 21 laipsnio. Įsitikinkite ar pakanka drėgmės. Tinkamiausia oro drėgmė 45-50 proc.

 

Lova. Per metus maždaug keturis mėnesius praleidžiame miegodami, tad neabejotinai lova turi būti patogi. Galbūt jau metas įsigyti naują čiužinį? Pasikonsultuokite su specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią čiužinį ir pagalvę. Rinkitės natūralią patalynę.

 

Atsipalaiduokite. Vieni mėgsta pasilepinti aromatingoje putų vonioje, kiti - pasivaikščioti ar paskaityti knygą. Galbūt jus ramina galvos ar pėdų masažai. Išsirinkite jus labiausiai raminančią veiklą ir mėgaukitės ja vakare prieš miegą. Taip pat galite išgerti raminančių arbatų. Stenkitės nepersivalgyti prieš miegą – bus ne tik sunku užmigti, bet ir kankins košmarai.

 

Saldžių sapnų!