Prekių katalogas

KAIP LAIKYTIS NAUJAMETINIŲ PAŽADŲ?

KAIP LAIKYTIS NAUJAMETINIŲ PAŽADŲ?

Artėjant Naujiems metams, dažnas mėgsta sau duoti įvairiausių pažadų: ką kitais metais darysime, ko nedarysime. Nesvarbu kokie gražūs ir įkvepiantys pažadai bebūtų, dažnai jų laikomasi tik pirmąjį mėnesį, o dažniausiai tik pirmąją sausio savaitę. Pagal statistiką tik 8% pavyksta įvykdyti savo pažadus. Taigi ką daryti, kad kitų metų pabaigoje galėtume džiaugtis įvykdytais pažadais?

 

Pažadai turi būti konkretūs o ne abstraktūs. Tarkime „numesti 10 kg“, o ne „numesti svorio“ arba „susitaupyti“ 1000 eurų“, o ne „susitaupyti pinigų“. Tikslo lengviau siekti kai matosi kaip artėjama prie jo, kiek dar liko.

 

Pasižadėkite ne ilgą sąrašą dalykų, o išsirinkite kelis svarbiausius. Taip lengviau susikoncentruoti, nesimėtyti nuo vieno prie kito pažado. Pažadus suskirstykite į atskirus žingsnius ir po truputį imkitės jų vykdyti. Nepersistenkite, kad neprarastumėte motyvacijos.

 

Jei metų eigoje nustojote vykdyti savo pažadą, žiūrėkite į tai kaip į pamoką ir laikiną paslydimą, o ne kaip į visišką nesėkmę ir pralaimėjimą. Pradėkite viską iš naujo.

 

Bet visų svarbiausia, turite atsakyti sau į klausimą – kodėl man svarbus tas pažadas, ką man duos jo įgyvendinmas. Pažadas turi būti iš tiesų svarbus ir prasmingas Jums pačiam. Žmonės kartais pasižada įvykdyti tai, ko jie patys visai nenori, bet artimieji laiko tai vertingu dalyku arba ką diktuoja visuomenės normos, mada.