Prekių katalogas

KAIP DAŽYTI ANTAKIUS?

KAIP DAŽYTI ANTAKIUS?

Jeigu norite skirti mažiau laiko antakių ryškinimui – dažykite juos profesionaliais dažais. Šią procedūrą galima atlikti tiek grožio salone, tiek namuose.

 

Pasirinkite profesionalams skirtas priemones. Antakiai, kaip ir visa jūsų oda yra labai jautrūs, todėl pigiais dažais galite sugadinti plaukelio struktūrą.


Švara. Prieš procedūrą kruopščiai nuplaukite veidą skirdamos ypatingą dėmesį antakiams. Tačiau nenaudokite kaukių ar toniko, kad nesudirgintumėte odos.


Sušukuokite antakius. Po veido plovimo švelniai nusausinkite antakius ir sušukuokite juos. Šukavimas turėtų vykti prieš plauką ir atgal. Taip suaktyvinsite kraujotaką ir visi plaukeliai „atsiguls“ į savo vietą.


Dažymo instrukcija. Nesvarbu, dažote pirmą ar dvidešimtą kartą – perskaitykite instrukciją ir naudokite tik tokius priemonių kiekius, kurie yra rekomenduojami.


Dažų laikymas. Nelaikykite ilgiau nei nurodyta instrukcijoje. Dažai ne tik suteikia spalvą, bet ir sausina plaukelius, todėl 5-10 min. tikrai užtenka norint išgauti sodrią spalvą.


Kai nusidažo oda. Dažna problema, su kuria susiduriama antakius dažant namuose – oda aplink juos. Todėl patariama šią zoną patepti vazelinu arba riebiu kremu, tada ji nenusidažys.


Dažų valymas. Valymui naudokite vatos diskelius. Švelniai jais nuvalykite dažus, o likučius nuplaukite vandeniu. Netrinkite antakių. Dažai išsiplauna lėtai, todėl tai atlikite itin kruopščiai.


Aliejus. Po procedūros patepkite antakius specialiu aliejumi, kuris pamaitina plauką ir suteikia jam žvilgesio.