Prekių katalogas

 Nuo seniausių laikų moterys kovojo su laiku. Siekis atrodyti jauniau, gražiau ir patikti tiek sau, tiek aplinkiniams, dažnai priversdavo imtis visokių gudrybių. Tačiau egzistuoja kelios gudrybės, kurios visada „nubraukia“ kelis metus.


Švari veido oda.
Švariai nuvalytas veidas, pašalinti inkštirai ir paraudimai suteikia sveiką išvaizdą. Taip pat labai svarbu, kad nebūtų jokių juodų paakių. Net jei ant Jūsų veido jau išryškėjo mimikos raukšlės, jos tikrai liks nepastebėtos, jei veidas švytės.


Tinkamas odos atspalvis.
Jeigu norite atrodyti jaunai – pasirinkite artimiausią odos spalvai skystą makiažo pagrindą. Keliais tonais tamsesnis atspalvis sendina ir stipriai išryškina raukšles, o būtent tai moterys dažniausiai nori paslėpti.


Lūpų spalva.
Nesirinkite ekstravagantiškų spalvų. Geriausiai tinka natūralios spalvos – rausva, švelniai rožinė. O kartais tiesiog natūralus bespalvis blizgis, kuris paryškins natūralų grožį. Tiesa, jei ketinate eiti į renginį ar vakarėlį, tuomet raudoni lūpų dažai – puikus pasirinkimas.


Skaistalai.
Vos vienas brūkštelėjimas per skruostus skaistalais, suteikia žavesio jūsų veidui. Tačiau nepersistenkite. Kartais moterys pasirenka ypač intensyvią spalvą ir ja „nudažo“ skruostus, o tai išties, labai sendina.


Aksesuarai.
Nesirinkite „pigių“ blizgučių. Jei norite atrodyti jauniau ir atskleisti savo natūralų grožį, tuomet rinkitės elegantiškus aksesuarus ir derinkite juos tarpusavyje. Galbūt puikus derinys bus auskarai ir segė, o gal išskirtinis kaklo papuošalas, prie kurio nereikės jokių papildomų aksesuarų.