Prekių katalogas

KĄ ŽINOME APIE ĮRANKIŲ LAIKYMĄ?

KĄ ŽINOME APIE ĮRANKIŲ LAIKYMĄ?

 Infekcinės ir bakterinės ligos gali atsirasti jeigu nesilaikysime higienos reikalavimų, todėl svarbu grožio įrankius laikyti tinkamai. Dažnai susigundome paslaugomis iš pažįstamų grožio specialisčių, kurios grožio paslaugas atlieka namuose. Kad ir kur lankytumėtės visada siūlome apsižvalgyti, ar visi įrankiai, kuriuos naudoja specialistai yra laikomi ir valomi pagal reikalavimus. Plačiau papasakosime, kokios priemonės yra labiausiai naudojamos:

 

UV sterilių įrankių saugyklos. Šios lempos pasižymi antibakterinėmis lempomis, kurios naudojamos grožio sferoje, o taip pat ir medicinėms reikmėms. Saugykla gali būti naudojama plastiko, metalo šukoms, žirklėms, kempinėms ir kitiems grožio salonų ar kirpyklų įrankiams laikyti. Tokio tipo saugyklos sulaiko ultravioletinius spindulius prietaiso viduje. Saugyklos puikiai tinka dezinfekuotų įrankių sterilumui palaikyti. Daiktų apšvitinimas ultravioletiniais spinduliais paveikia bakterijas, sporas, pelėsius ir kitus mikroorganizmus.

 

Ultragarsiniai valymo įrenginiai. Tokio tipo įrenginiai pasižymi ekologišku valymu, kai naudojama tik šiltą vandenį iš čiaupo, kuris nuvalo mažiausius griovelius ir tarpelius, kurių neįmanoma išvalyti net šepetėliu. Vos per 3 minutes jūsų įrankiai taps spindintys, nenaudojant jokių kenksmingų cheminių medžiagų. Įrankiai tampa atsparesni bakterijoms ir virusams, prailginamas jų tarnavimo laiką.

 

Rekomenduojame visada atkreipti dėmesį į įrankių sterilumą, nes taip užtikrinsite savo sveikatą.