Prekių katalogas

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE VIENKARTINES PIRŠTINES?

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE VIENKARTINES PIRŠTINES?

  Vienkartinės priemonės užtikrina, kad grožio salone, kirpykloje ar SPA centre bus pasirūpinta švara.

Vienkartinės pirštinės naudojamos įvairių procedūrų metu, todėl jas reikia rinktis ypač atidžiai.

 

Vienkartinės pirštinės su vinilu.

Plonos ir lengvai plyštančios tekstūros pirštinės. Jos pasižymi žemu apsaugos lygiu ir tinka trumpam naudojimui. Paprastai tokias pirštines galima rasti kiekvienuose namuose. Jas žmonės naudoja

indų plovimui ar plaukų dažymui namų sąlygomis. Taip pat kasdieniams valymo darbams, jei nenaudojamos „agresyvios“ cheminės medžiagos. Vienkartinės pirštinės su vinilu visiškai netinka slaugai ar kitiems medicinos tikslams.

 

Vienkartinės pirštinės su nitrilu.

Tai ypač plačios paskirties vienkartinės pirštinės ir jų naudojimo spektras labai platus. Tai iš specialios gumos pagamintos pirštinės, kurios tinka žmonėms, turintiems alergiją. Jei pasirenkamas tinkamas dydį, pirštinės puikiai prisitaiko prie rankos linijos ir nejaučiamas diskomfortas. Tai aukštu apsaugos lygiu pasižyminčios vienkartinės pirštinės, kurios atsparios cheminėms medžiagoms, šilumai, dūriams ir tempiamos sunkiai plyšta. Vienkartinės pirštinės naudojamos SPA centruose, grožio ir tatuiruočių salonuose, kirpyklose, medicinos bei valymo įstaigose.

 

Vienkartinės pirštinės su lateksu.

Šios vienkartinės pirštinės pagal savo storį gali būti trijų rūšių, nuo labai plonų iki storų. Jos paprastai naudojamos medicinoje arba sudėtingesnių grožio procedūrų metu. Pavyzdžiui depiliacijai, lazerinėms korekcijoms, tatuiruočių piešimui arba šalinimui. Lateksas užtikrina, kad pirštinės nevaržys judesių, tačiau alergiški žmonės dėl odos problemų jų rinktis negali. Todėl ši problema sprendžiama įsigyjant dvejas pirštines t.y. pirmiausia maunamos pirštinės su nitrilu, kuris neturi jokių alergenų, o tada antras – su lateksu. Taip užtikrinamas komfortas ir apsauga.