Prekių katalogas

KĄ DARYTI, KAD ŽIEMĄ NETRŪKINĖTŲ RANKŲ ODA?

KĄ DARYTI, KAD ŽIEMĄ NETRŪKINĖTŲ RANKŲ ODA?

 Nepamirškite pirštinių.
Šaltuoju metų laiku pirštinės turi tapti „antra oda“. Jei Jūsų oda plona ir išsausėjusi, papildomas šaltis tik paskatins jos trūkinėjimą.

 

Nenudeginkite odos vandeniu.
Jeigu sušalote rankas, neskubėkite jų lieti karštu vandeniu. Temperatūrinis šokas gali turėti rimtų pasekmių. Naudokite kambario temperatūros vandenį, o jei rankos „suledėjusios“, vandenį rinkitės truputį vėsesnį nei kambario temperatūra.

 

Riebus kremas.
Žiemą naudokite riebesnius kremus rankoms nei įprastai. Nors kartais juos panaudojus atrodo, kad oda riebaluota, tačiau taip nėra, ji padengiama apsauginiu sluoksniu.

 

Naminės vonelės.
Bent vieną kartą per savaitę palepinkite rankų odą specialiomis vonelėmis. Vėliau, po procedūros, ištepkite jas maitinamuoju kremu.
Jums reikės: 1 valgomojo šaukšto krakmolo ir 1 litro šilto vandens (nevirinto). Išmaišykite vandenį ir krakmolą, palaikykite šiame tirpale savo rankas 15-20 minučių.

 

Naudokite specialias priemones.
Jeigu atsirado nežymūs odos įtrūkimai, pasirūpinkite tinkamomis prausimosi priemonėmis. Atsisakykite visų priemonių, kurios yra stipriai aromatizuotos, rinkitės tik natūralias medžiagas su kuo mažiau kvapiklių. Taip pat ieškokite priemonių, pagamintų aliejiniu pagrindu.

 

Kreipkitės į specialistus.
Jeigu pastebėjote, jog odos natūraliai išgydyti nepavyksta, o kiekvienas apsilankymas lauke sukelia dar daugiau problemų – kreipkitės į specialistus. Jie gali paskirti medicininius tepalus ar net geriamus preparatus.