Prekių katalogas

KĄ BŪTINA ŽINOTI APIE KŪNO ODOS PRIEŽIŪRĄ?

Prausimas.
Kasdien prausiame savo kūną. Vanduo ne tik nuplauna nešvarumus, dulkes, atgaivina odą, bet ir sausina ją. Todėl siūloma rinktis prausiklius , kurių pagrindas yra aliejus.

 

Šveitimas.
Kiekvienoje vonioje privalo būti druskos šveitiklis. Rinkitės priemonę, kuri pasižymi natūraliomis savybėmis, o konsistencija – nedidelės granulės. Šveitimo procedūrą atlikite vieną arba du kartus per savaitę. Druska atveria poras ir pašalina negyvas ląsteles bei suaktyvina kraujotaką. Tačiau nepamirškite, jog druskos šveitiklio negalima naudoti, jei stipriai nudegėte saulėje ar patyrėte sužeidimų. Nepamirškite, jog druskos šveitiklis gali būti bekvapis arba pasirinkto aromato.

 

Maitinimas.
Po vandens procedūrų naudokite taukmedžio sviestą kūnui. Jis puikiai pamaitina vandens išsausintą odą. Taukmedžio sviestas tinka po šveitimo procedūrų, nes giliai įsiskverbia į odą nepalikdamas riebalų pėdsako. Jis taip pat didina elastingumą ir saugo nuo kenksmingų UV spindulių. Svarbu pastebėti, jog įtrynus kūną sviestu reikia palaukti 5-7 minutes ir tik tada vilktis drabužius.

 

Gydymas.
Gydomasis purvas – tai dar viena priemonė, kurią privalote turėti. Pagal odos tipą Jūs galite rinktis juodą arba žalią gydomąjį purvą. Ši priemonė, kaip ir druskos šveitiklis, pašalina negyvas ląsteles ir nešvarumus. Tačiau jis pasižymi gydomosiomis savybėmis: skatina odos elastingumą, pagerina limfos ir kraujo apytaką audiniuose, stiprinant kapiliarų sieneles, turi stiprų antibakterinį poveikį bei stabdo uždegiminius procesus. Procedūrą atlikite vieną arba du kartus per savaitę.