Valiuta:

Prekių katalogas

K time YOX plaukų OKSIDANTAS 30 VOL 9%, 1000ml

 • K time YOX plaukų OKSIDANTAS 30 VOL 9%, 1000ml

  Kodas: TIME089
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Oksiduojanti emulsija, kuri garantuoja vienodą ir ryškų plaukų dažymą bei pašviesinimą, veikdama pagal plaukų struktūrą.

  Praturtinta Pantenoliu, turi stabilizuotą formulę, minkštą tekstūrą ir hipoalerginį kvapą. Iš viso yra 7 rūšių YOX oksidatorių. 

  Naudokite Yox su K-time spalvomis: Free , Radyca , Gelée ir 10 minutes .

  Atminkite, kad oksidanto pasirinkimas priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip: pradinė bazinė spalva ir baltų/šviesių plaukų kiekis. 

  ĮSPĖJIMAI

  Sudėtyje yra vandenilio peroksido. Vengti patekimo į akis. Jei produkto pateko į akis, nedelsiant nuplaukite. Mūvėkite tinkamas pirštines. Saugokite nuo saulės vėsioje vietoje. Saugoti nuo vaikų. Tik profesionaliam naudojimui. Išoriniam naudojimui. 

  Dažykite arba balinkite plaukus - lengvai, nepažeisdami plaukų pluošto: Yox Cosmetic Oxidant Emulsion sukurta pagal pažangiausius standartus, užtikrina kontroliuojamą ir vienodą dažymą ir šviesinimą.

  Formulėje esantys emulsikliai ir emolientai užtikrina gilius ir naudingus kosmetinius rezultatus, palaikydami vandens lygį plaukuose: Yox yra praturtintas Pantenoliu, kuris intensyviai drėkina, ramina ir suteikia elastingumo. Ši K-time kosmetinė emulsija pasižymi ypač stabilia formule ir dėl švelnios bei kreminės tekstūros sudaro tankius ir vienalyčius preparatus. 

  PANTENOLIS - Maitina plaukus iki pat šaknų, neutralizuoja išsausėjimą ir padidina plaukų stiebo stiprumą. 

  NAUDA

  • Garantuoja vienodą ir spindintį dažymą bei pašviesinimą
  • Užtikrina plaukų gerovę procedūrų metu
  • Drėkina ir saugo plaukus viso dažymo proceso metu 

  Naudojimas: vadovaukitės pateiktomis pasirinktų plaukų dažų maišymo proporcijomis (pateikta ant plaukų dažų ar kitos kosmetinės priemonės).

  Sudėtis (INCI): AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, OCTYLDODECANOL, HYDROGEN PEROXIDE, PANTHENOL, CETEARETH-20, LAURETH-3, OXYQUINOLINE SULFATE, ETIDRONIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE), DIPOTASSIUM PHOSPHATE. 

  Galiojimas: Žr. datą ant gaminio pakuotės

  Gamintojas ir atsakingas asmuo: Comprof s.r.l. Milanas, Italija

  Platintojas: MB Beautyfor LT, www.groziui.lt