Prekių katalogas

GULĖJIMAS VONIOJE – KAIP GAUTI DIDŽIAUSIĄ NAUDĄ?

GULĖJIMAS VONIOJE – KAIP GAUTI DIDŽIAUSIĄ NAUDĄ?

Atvėsus orams, bet dar neprasidėjus šildymo sezonui, dažniau pasilepinkite karšta aromatinga vonia. Ji ne tik atpalaiduoja, bet ir ramina. Šiltas vanduo praplečia kraujagysles, į ląsteles patenka daugiau deguonies. Dar senovės graikai ir romėnai žinojo apie vonios reikšmę sveikatai ir grožiui. Maudantis vonioje, šiltame vandenyje, ne tik pašalinami nešvarumai, prakaitas ir aplinkos toksinai, bet ir atpalaiduojami raumenys, pagerinama miego kokybė, stabilizuojama nervų sistema, pagerinama kraujo apykaita. Poveikį sustiprins įvairūs vonios priedai.

 

Eteriniai aliejai. Eterinis aliejus teigiamai veikia žmogaus kūną, jo savijautą, padeda atgauti jėgas, atsikratyti įvairių negalavimų bei neigiamų emocijų. Jazminų eterinis aliejus puikiai malšina įtampą. Rožių eterinis aliejus pasižymi antidepresinėmis, priešuždegiminėmis, antivirusinėmis savybėmis. Jeigu namuose turite vystančiu rožių, galite į vonią įmesti jų žiedlapius – ir romantiška, ir naudinga. Levandų eterinis aliejus teigiamai veikia nervų sistemą, kvepavimo takus, ramina.

Vaistažolės. Vonia sumažina tikimybę susirgti užkrečiamomis ligomis, be to yra galimybių sumažinti sąnarių skausmus, odos bėrimus, o visu tuo pasirūpina įvairios laukuose augančios vaistažolės. Vaistažolės veikia ne tik fizinius negalavimus, bet ir palengvina neigiamas būsenas, nuotaikas. Šalavijai, ąžuolo žievė, beržų lapai slopina sąnarių uždegimus, kojų skausmus, spazmus, gydo odos bėrimus ir pažeidimus, Citrusiniai vaisiai atgaivina kūną, valo odą, suteikia žvalumo bei energijos. Dilgėlės, kiaulpienės, medetkos yra nepamainomos priemonės kovojant su odos išsausėjimu.

 

Jūros druska. Vonios druskos turi labai senas tradicijas. Jau prieš 2700 metų Kinijoje druskos buvo naudojamos gydomiesiems tikslams, maždaug prieš 1000 metų gydomąsias druskos savybes pažino ir egiptiečiai. Druska – natūralus antiseptikas. Ji slopina uždegimą, naikina bakterijas, dezinfekuoja odą ir gleivinę. Vonia su druska padeda atsikratyti įtampos, šalina nuovargį ir atpalaiduoja.