Prekių katalogas

GRIAUNAME MITUS APIE ODOS PRIEŽIŪRĄ ŽIEMĄ (II DALIS)

GRIAUNAME MITUS APIE ODOS PRIEŽIŪRĄ ŽIEMĄ (II DALIS)

 Vasarą naudota kosmetika tinka ir žiemos sezonui.
Ši kosmetika nėra visiškai tinkama, nes dauguma kremų yra padaryti vandens pagrindu, o žiemą reikia ne tik drėgmės, bet ir apsauginio sluoksnio. Paprastai vasaros sezonui skirta kosmetika, tokio poveikio neturi.

 

Žiemą nereikia apsaugos nuo saulės.
Dėl nuolat plonėjančio ozono sluoksnio saulės spinduliavimas suaktyvėjo, todėl ir žiemę žemę pasiekia pavojingas odai spindulių kiekis. Atėjus vėsesniems orams, įsigykite dieninį drėkinamąjį kremą su SPF 15, kuris ne tik saugos, bet ir drėkins odą.

 

Šaltuoju metų laiku reikia dėvėti sintetinius drabužius.
Nors sintetinis drabužis nepraleidžia šalčio ir vėjo, tačiau jis taip pat neleidžia odai kvėpuoti. Dėl to gali atsirasti patinimų ar paraudimų. Todėl šaltuoju metų laiku arčiau kūno dėvimus drabužius rinkitės pagamintus iš natūralaus pluošto – medvilnės, vilnos.

 

Šaltame ore ir šiltoje patalpoje tinka tas pats kremas.
Klaidinga taip manyti. Paprastai šaltuoju metų laiku patalpose oras išsausėja, dėl įjungto šildymo. Dažnai oda tampa pleiskanota, įsitempusi. Todėl reikia rinktis neriebius, tačiau giliai drėkinančius kremus. O einant į lauką užtepti papildomą sluoksnį šiek tiek riebesnę, apsaugą turinčią priemonę.