Prekių katalogas

FARMONA aktyvus koncentratas veidui ANTI-AGE nuo senėjimo, mezoterapijai, 5x5ml

 • FARMONA aktyvus koncentratas veidui ANTI-AGE nuo senėjimo, mezoterapijai, 5x5ml

  Kodas: 133561
 • Indikacijos: subrendusi oda, turinti akivaizdžius senėjimo požymius, netekusi stangrumo, elastingumo ir tankumo, oda turinti smulkias raukšleles ir gilias raukšles, sausa oda.

  Kontraindikacijos: odos dirginimas ir uždegiminės būsenos, alergija ingredientams, esantiems produkte.

  Mikroterapinio mezoterapinio gydymo metu (derma volelis, dermapenas) laikykitės kontraindikacijų, tokių kaip: dirginimas ir uždegiminės būsenos, alergija, odos irimas, atviros žaizdos, odos infekcijos (bakterinės, virusinės, grybelinės), autoimuninės odos ligos, nudegimai, polinkis į keloidinius randus, nėštumas, žindymo laikotarpis, diabetas, vėžio ligos, kraujo krešėjimo sutrikimas, retinoidų terapija (per pastaruosius 6 mėnesius).

  Poveikis po kelių procedūrų: stimuliuojama mikrocirkuliacija, padidėjęs odos elastingumas ir tankis, sumažėjusios smulkios raukšlelės ir vagos, iš naujo sumodeliuotas veidas, atsinaujinusi oda, pagerėjęs drėgmės lygis, tonusas ir odos būklė.

  Plotas: veidas, kaklas, dekolte sritis

   Aktyvūs ingredientai:

  Neuropeptidas - naujos kartos neuroaktyvus peptidas, efektyviai sulėtinantis veido raukšlių susidarymą ir gilėjimą. Jis pasižymi odą atpalaiduojančiomis savybėmis - jis veikia nervų ir raumenų sinapsių lygiu, kuris atpalaiduoja veido raumenų įtampą. Neuropeptidas taip pat skatina odą kolageno gamybai, akivaizdžiai ją išlygindamas.

   Kolageno BOOSTER'is - novatoriškas peptidas, turintis galimybę inicijuoti neaktyvuotas TGF-β formas, kuris yra pagrindinis veiksnys, skatinantis kolageno gamybą. Jis taip pat apsaugo jį nuo degradacijos slopindamas MMP baltymus, kurie yra atsakingi už odos senėjimą. Tai stiprina palaikomąją odos struktūrą, skatina kolageno ir elastino gamybą, lygina, gerina odos stangrumą ir elastingumą, taip pat modeliuoja veido kontūrą.

  „Hyaluron Intense System“ - pasirinktas skirtingų dydžių hialurono rūgšties dalelių derinys, užtikrinantis ilgalaikį ir daugiapakopį odos drėkinimą. Be to, jis išlygina, pagerina odos stangrumą ir elastingumą, taip pat padidina raginio sluoksnio drėkinimą, todėl oda tampa labiau pralaidi veikliųjų medžiagų.

 •