Prekių katalogas

EFEKTYVŪS SPRENDIMAI PROBLEMIŠKAI ODAI - DERMEDICS SERUMAI IR GELIAI.

EFEKTYVŪS SPRENDIMAI PROBLEMIŠKAI ODAI - DERMEDICS SERUMAI IR GELIAI.

 DERMEDICS serumai sukurti naudojant pačius inovatyviausias ir efektyviausias veikliąsias medžiagas: peptidai, liposomos, dumbliai, mineralai ir vitaminai, kurios turi efektyvų ir greitą poveikį be papildomo dirginimo. Pažangios technologijos taikomos gamybos metu bei ypatinga sudėtis užtikrina profesionalius ir matomus rezultatus jau po pirmo naudojimo.

 

Serumas Dermedics Mesoacne
Skirtas riebiai arba mišriai odai, kurioje linkę atsirasti inkštirai bei spuogeliai. Serumas puikiai tinka sudirgusiai nuo aknės odai.

 

Serumas Dermedics Meso HA+C
Atgaivina ypač sausą ir pažeistą odą bei skatina epidermio sluoksnį efektyviau atsinaujinti.

 

Serumas Dermedics Mesovital
Skirtas kovoti su odos senėjimu (35+): peptidai ir liposomos skatina gilią odos regeneraciją bei atgaivinimą sugrąžinant sveiką odos išvaizdą.

 

Serumas Dermedics Mesolift
Sprendžia odos senėjimo problemą (45+): odos stangrinimo procedūros serumas su botokso efektu sukurtas odos elastingumui ir stangrumui patobulinti bei sumažinti mimikos raukšles.

 

Serumas Dermedics Mesomeno
Subrendusią odą jauninantis serumas (50+) užtikrina odos senėjimo prevenciją, gilų odos drėkinimą bei gausų odos maitinimą.

 

Serumas Dermedics Mesowhite
Balinamasis odos serumas – padeda kovoje su pigmentinėmis dėmėmis ir patamsėjusia oda.

 

Serumas Dermedics Mesoecm
Serumas skatina aktyvią odos linijų korekciją, regeneraciją.

 

Serumas Dermedics Mesocapil
Skirtas spręsti sutrūkinėjusių odos kapiliarų problemą bei stiprinamasis serumas efektyviai padeda nuraminti odą linkusią į paraudimus ir paburkimą.

 

Serumas Dermedics Mesoslim
Priemonė sukurta paveikti odą su riebalinių ląstelių sumažėjimu, linkusią į celiulito formavimąsi. Puikiai tinka įvairaus amžiaus vyrams ir moterims.

 

Serumas Dermedics Mesocalm
Skirtas nuraminti jautrią odą: puikiai padeda įveikti perštėjimo, jautrumo jausmus bei paraudimą. Priemonė tinka ir ypač jautriai odai, reikalaujančiai ypatingo dėmesio ir švelnumo.

 

Serumas Dermedics Mesoscalp
Intensyvios plaukų terapijos priemonė: stiprina plaukų svogūnėlius ir veikia prevenciškai prieš plaukų slinkimą.

 

Dermedics produkcija be parabenų ir dirbtinių kvapiklių!

Veikliųjų medžiagų veiksmingumas patvirtintas In vitro ir vivo atliktų tyrimų rezultatais.

 

DERMEDICS taip pat siūlio įvairioms procedūroms skirtus gelius, kurie sustiprina atliekamų procedūrų poveikį bei užtikrina kokybišką įrangos, kuri liečiasi su oda naudojimą.

 

Liekninamasis gelis SLIM
Inovatyvus kontaktinis gelis skirtas naudoti estetinių kūno formavimo ir liekninamųjų procedūrų metu. Anticeliulitinė, detoksikuojanti priemonė, suteikianti šildantį (termo) efektą.

 

Kosmetologinių procedūrų gelis SMOOTH
Laidus gelis, sukurtas estetinėms kosmetologinėms procedūroms, kurių metų naudojama elektros energija bei radijo dažnis. Gelis užtikrina tinkamą elektrodų, zondų ir odos sąlytį.

 

Kosmetologinių procedūrų gelis HYAL
Gelis tinkamas visų tipų estetinėms kosmetologijos procedūroms. Užtikrina tinkamą elektrodų, zondų ir odos sąlytį.

 

Kosmetologinių procedūrų gelis ALOE VERA
Gelis tinkamas visų tipų estetinėms kosmetologijos procedūroms. Užtikrina tinkamą elektrodų, zondų ir odos sąlytį. Rekomenduojama procedūroms kovojančioms su akne ir odos senėjimu.

 

Šaldomasis gelis CRYO
Vėsinantis gelis, sukurtas lazerinei kosmetologinei terapijai. Su šia priemone, atliekamų procedūrų metu, sumažinamas nepatogumas jaučiamas dėl skausmo.