Prekių katalogas

DOZATORIAI – GERIAUSIA PAGALBA SKYSTŲ PRIEMONIŲ KIEKIUI PAMATUOTI.

Kiekvieną mėnesį perkame įvairiausių priemonių, tačiau dažnai pakanka vos truputėlį paversti priemonę ir iš talpos išbėga per didelis kiekis skysčio. Kaip sutaupyti skystas priemones ir sumažinti išlaidas? Siūlome dvi priemones, kurių dėka sutaupysite ir teisingai naudosite priemones pagal reikiamą kiekį.


Pompos su dozatoriais. Perkti priemones didesniais kiekiais dažniausiai apsimoka, bet jų talpa būna nepatogaus naudojimo pvz. 1 litro šampūno talpa yra didelė ir sunku pamatuoti, kokio kiekio šampūno mums reikia, nes vos akimirką ilgiau palaikysite bėgantį skystį ir šampūno būna jau per daug. Geriausiai naudoti skystas priemones su pompą, kuri dozuoja šampūno kiekį. Jeigu Jūsų šampūnas neturi dozatoriaus – siūlome įsigyti. Patogaus naudojimo pompa su dozatoriumi gali būti naudojame dozuoti įvairias priemones, pvz. šampūną, kondicionierių, skystą muilą, ar net indų ploviklį, todėl pasibaigus šampūnui galėsite dozatorių panaudoti ir kitoms priemonėms dozuoti.


Indeliai su dozatoriais. Tokio tipo indeliai su dozatoriumi praverčia dozuojant acetoną arba kitas priemones skirtas dezinfekcijai. Dažnai dezinfekavimo priemonės būna 5 litrų arba 1 litro talpos, todėl dozavimo indeliai yra patogūs ir neužima daug vietos. Indelis idealiai tinka skysčiui, skirtam vatos ar vatos diskelių sudrėkinimui pvz. Gaivinamąjam tonikui, ar kitoms skystoms kosmetikos priemonėms.


Naudojant šias dozavimo priemones Jūs ne tik mažiau sudaudosite skystų priemonių, bet ir sutaupysite!