Prekių katalogas

Depiliacinis vaškas skardinėje Radipil Naturale, 400ml

 • Depiliacinis vaškas skardinėje Radipil Naturale, 400ml

  Kodas: 7004
 • Natūralios dervos depiliacinis vaškas -  naujas produktas, leidžiantis alikti depilaicija paprastai, greitai ir beveik neskausmingai. Palyginti su tradiciniu riebaluose tirpiu depiliaciniu vašku, šiam vaškui nereikia naudoti neaustinės medžiagos depiliacijos juostelių.

  Derva - vaškas, greitai sustingsta ir pašalinamas tvirtu, staigiu judėsiu. Šis naujas produktas yra nepaprastai natūralus, nes jame nėra nei vazelino aliejaus, nei parafino.

  Formulės pagrindas yra natūralių dervų, vaško derinys. Odos pusiausvyros atžvilgiu buvo nuspręsta neįdėti jokių sintetinių kvapiųjų medžiagų. Be to, formulė yra praturtinta ingredientais, turinčiais proteolitinių savybių: ananasų ekstraktas, kuriame gausu bromelaino, papajos ir papaino ekstrakto. Be to, taurieji levandų, arbatmedžio ir geranijos eteriniai aliejai, turintys natūralių raminamųjų ir antibakterinių savybių, praturtina dervą ir lepina odą. 

  Vaškas šildomas specialime vaško šildytuve iki 45°-50°С. Tepamas palei plauko augimo krypti, pašalinamas nenaudojant depiliacinių juostelių, staigiu rankos judėsiu, prieš plauko augimo kryptį.

  Pagaminta Italijoje.