Prekių katalogas

Carelika rankšluosčių šildymo aparatas Hot Towel Device

 • Pristatome „Carelika Hot Towel Device“ – tai geriausias ir patogiausias sprendimas profesionalioms SPA, kosmetologijos procedūroms!

  „Carelika Hot Towel Device“ naudoja pažangią šildymo technologiją, o taip pat suspaustų rankšluosčių techniką, kad greitai ir efektyviai sušildytų rankšluosčius iki tobulos temperatūros, kiekvieną kartą užtikrinant malonų pojūti. Prietaisas sutaupo specialisto laiką ir inventoriaus vietą, kadangi yra itin kompaktiško dydžio ir naudoja specialius, vos keletos centimetrų, suspaustus vienkartinius rankšluosčius, kurie šildomi prietaisu - suminkštėja.

  Prietaisą lengva naudoti ir prižiūrėti.

  Šildytuvas turi intuityvų valdymo skydelį.

  Prietaiso „Hot Towel“ naudojimo instrukcijos:

  1. Įpilkite vandens ir įstatykite suspaustą rankšluosčio tabletę (prašome tai daryti, kai aparatas yra išjungtas)
  2. Atidarykite arba išimkite vandens bakelį ir įpilkite švaraus vandens žemiau MAX vandens lygio.
  3. Įstatykite vandens bakelį atgal į prietaisą ir patikrinkite, ar vandens bakelis įdėtas į savo vietą tinkamai.
  4. Nuimkite rankšluosčių pakuotės cilindro dangtelį, nuplėškite suspausto rankšluosčių plastikinę pakavimo plėvelę, įdėkite suspaustą rankšluosčio tabletę į prietaisą ir patikrinkite, ar suspaustas rankšluostis savo vietoje, tinkamai įdėtas (Būkite atsargūs, kad nenuplėštumėte aliuminio folijos.)
  5. Jei suspausto rankšluosčio tabletė neįdėta į vietą, pasukite ir paspauskite, kad įsitikintumėte, jog ji įdėta į vietą tinkamai.

  Sureguliuokite rankšluosčio temperatūrą:

  • Paspauskite ir palaikykite "paleidimo" mygtuką 6 sekundes, aparatas ilgai pypsi ir pereikite/pasirinkite rankšluosčių šildymo temperatūros nustatymo būseną. Mirksi nustatytos temperatūros indikatorius.
  • Paspauskite "paleidimo" mygtuką ir rankšluosčio šildymo temperatūra paeiliui persijungs iš nekaitinimo (mėlyna šviesa), žemos temperatūros (žalia šviesa) ir aukštos temperatūros (raudona šviesa).
  • Pasirinkę reikiamą temperatūrą, 2 sekundes paspauskite paleidimo mygtuką, kad patvirtintumėte, jog pasirinkote išeiti iš temperatūros nustatymo režimo.

  Normalus režimas:

  1. Įdėjus suspaustą rankšluostį ir įpylus vandenį, prijunkite gaminį prie elektros lizdo ir pereikite prie prietaiso savikontrolės rėžimo.
  2. Visi indikatoriai užsidega vienu metu, o gaminys po ilgo garso užbaigs savitikrą.
  3. Paspauskite ir palaikykite paleidimo klavišą ir gaminys trumpai supypsės, tai reiškia, kad praidės suspausto rankšluosčio šildymo ir drėkinimo procesas, kuris apima:
  • Suspausto rankšluosčio minkštinimas;
  • Rankšluosčio šildymas ir drėkinimas;
  • Procesas pasibaigs prietaisui ilgai supypsėjus;

         4. Išimkite karštą rankšluostį ir prietaisas bus automatiškai nustatytas iš naujo. (nepaėmus karšto rankšluosčio, prietaiso signalas skamba tol, kol karštas      rankšluostis išimamas). 

   

  Valymo režimas:

  1. Išpilkite vandenį iš vandens talpyklos ir įpilkite reikiamą kiekį jau paruošto citrinų rūgšties tirpalo (rekomenduojama 100ml).
  2. Paspauskite paleidimo/įjungimo mygtuką 5 kartus iš eilės, įeikite į valymo režimą ir automatiškai išstumkite stalčių, vandens trūkumo ir rankšuosčių trūkumo indikatoriai mirksės vienu metu.
  3. Paspauskite paleidimo mygtuką, tuomet pasigirs trumpas garsas, o citrinos rūgšties tirpalas bus automatiškai išleidžiamas iš stalčiaus.
  4. Palikite 5–10 minučių ir nuvalykite citrinos rūgšties tirpalą stalčiuje sausu rankšluosčiu. (3, 4 veiksmas gali būti kartojamas 1-2 kartus).
  5. Išpilkite citrinos rūgšties tirpalą iš vandens talpyklos, įpilkite reikiamą kiekį švaraus vandens ir pakartokite 3 ir 4 veiksmus, kad išvalytumėte likusį citrinos rūgšties tirpalą.
  6. Paspauskite ir palaikykite paleidimo/įjungimo mygtuką, išjunkite valymo režimą skydelyje girdint ilgą prietaiso garsą, automatiškai ištraukite stalčių ir išvalykite jį.

  Specifikacijos:

  • Nominali įvestis | 100V ~50/60Hz
  • Nominali galia | 750W
  • Įgyvendinimo standartas | J60335-1/J60335-2-43; J55015
  • Prietaiso išmatavimai | 220mm*100mm*200mm

  Priežiūra:

  Naudokite gryną vandenį arba filtruotą vandentiekio vandenį. Dėl skirtingų vandens šaltinių rekomenduojama reguliariai šalinti apnašas. Vandens talpyklai išvalyti, naudokite citrinos rūgšties nuosėdų šalinimo priemonę. 

  Pastaba:
  Rankšluosčių, tinkančių šiam šildytuvui, kodas - CPCDT20

   

  ATSISIŲSTI PRIETAISO INSTRUKCIJĄ

 •